Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Oblíbená Chůva Fine slaví 63: Fran Drescher si prošla peklem a nemohla mít děti

Oblíbená Chůva Fine slaví 63: Fran Drescher si prošla peklem a nemohla mít děti
Zdroj: Photo © National Broadcasting Company (NBC)
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY
Fran Drescher se proslavila v oblíbeném americkém sitcomu Chůva k pohledání. V něm si zahrála ženu, která srší skvělým humorem a s nikým a ničím se nemaže. Jenže její život už tak veselý nebyl. Fran, která dnes slaví 63 let, si totiž prošla znásilněním i rakovinou. Životem zkoušená herečka však nic nevzdává a snaží se pomáhat i ostatním.

Oblíbená herečka, která vyrůstala v New Yorku, má kořeny až ve východní Evropě. Konkrétně v Rumunsku, odkud pochází její prababička. V pubertě Fran koketovala i s modelingem a ve svých šestnácti letech skončila druhá v soutěži Miss New York Teenager.

Fran Drescher byla znásilněna

Ovšem nakonec podlehla kouzlu herectví a vydala se ho studovat. Během studií narazila na svého budoucího manžela Petera Marca Jacobsona, kterého si vzala už ve svých jednadvaceti letech. Manžel Fran podporoval a oba věřili ve šťastný společný život.

Jenže v roce 1985 si prošla peklem - do domu manželů se totiž vloupali dva ozbrojení zloději. Jeden z nich se věnoval krádeži, ovšem druhý fyzicky napadl a připoutal jejího manžela. Tím však tento hrůzostrašný zážitek bohužel neskončil. Jeden z pachatelů totiž manžela donutil dívat se na to, jak znásilňuje jeho ženu a její kamarádku, která u nich ten večer byla na návštěvě.

Samotná Fran, která mnoho let bojovala s tím, aby situaci dokázala překonat, pachatele nakonec popsala a policie ho mohla odvést za mříže. Šest let poté společně s manželem vymysleli seriál Chůva k pohledání, který se těšil velké oblibě a pro oba byl společným útěkem od traumatu, které prožili.

Fran Drescher a rakovina

V roce 1999 ale přišla další rána – rozvod. Inicioval ho manžel, který se přiznal k homosexualitě Chvíli poté Fran zjistila, že má rakovinu dělohy, kterou doktoři nemohli dlouho odhalit, Drescher ale nakonec i tento boj vyhrála. Přišla však o dělohu a o možnost mít děti, které si tolik přála. 7. srpna 2014 se Fran znovu vdala. Jejím manželem se stal Dr. Shiva Ayyadurai.

Své zkušenosti sepsala do knihy a neustále se snaží pomáhat ženám, které zažily to, co ona. Založila i neziskovou organizaci s názvem Hnutí rakoviny prsu a snaží se tak motivovat ostatní dámy, aby se staraly o své zdraví a aby ho nepodceňovaly.

V její herecké kariéře nastal zlomový moment v roce 1977. Tehdy totiž dostala roli v Horečce sobotní noci, kde stála po boku slavného Johna Travolty. Poté dostala i další nabídky a střihla si role ve filmech V zajetí rytmu, ve Formanově Ragtime nebo ve snímku Cizinec v domě. Svůj nezapomenutelný hlas propůjčila také Eunici v oblíbeném animovaném filmu Hotel Transylvánie.

Fran Drescher má kamarády s benefity

Fran Drescher je 63 let, vypadá ale naprosto fantasticky, za což vděčí skvělé genetice a sama sobě. Není totiž zastánkyní plastických zákroků ani nejrůznějších diet.

Taky má za sebou dva rozvody, přičemž ten druhý proběhl teprve před čtyřmi lety. Fran si ale vůbec nezoufá a místo vážného vztahu radši volí „kamarády s benefity“. Stále žije aktivním životem a často vystupuje v různých televizních talk show či seriálu. Její hlavní náplní je ale podpora lidí s rakovinou, která jí samotné ovlivnila život neskutečným způsobem. Sama totiž tvrdí, že rakovinu bere jako důsledek svého znásilnění. Hrůzný čin sice hodila za hlavu, nikdy se s ním ale nevyrovnala, a myslí si, že proto onemocněla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy