Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Oblíbená barva jako klíč k duši: Červená značí nepřístupnost, bílá nekončící touhu!

Jaká barva je tou vaší?
Zdroj: Profimedia.cz
Asi jako každý z nás máte i vy svou oblíbenou barvu. V jejím tónu si nakupujete oblečení, ladíte interiér. Jde o barvu, která ve vás evokuje radost, štěstí, klid, spokojenost. Právě taková barva o vaší duši hodně napoví. Podívejte se na velký přehled barev a jejich vlastností.

Pokud někomu prozradíte svou oblíbenou barvu, je to, jako byste mu poodkryli kus sebe. Vaše barva totiž prozradí dost o vaší povaze i energii. Pojďte se tedy podívat do duší ostatních i sami sobě. Máte zde velký přehled barev.

ČERVENÁ

Vaše povaha je velmi energická a rozhodně nejste svolní ke kompromisu. Jste dost svérázní, ovšem pokud vám člověk přijde na chuť, už vás bezmezně miluje do konce života. Na první pohled vypadáte nepřístupně, a proto se vás okolí dost často bojí.

MODRÁ

Volnost, svéhlavost, svobodomyslnost, asi tak by se dala popsat vaše povaha. Jste neradi někým nebo něčím omezováni a svazováni. Volnost a životní prostor jsou pro vás naprostou nutností.

ZELENÁ

Zelená je barva naděje a z toho vyplývá, že nemáte problém dávat někomu nové a nové šance. Jste velmi přátelští, ovšem nepoučitelní. Občas by se na vás hodilo úsloví, že hodný znamená blbý.

ŽLUTÁ

Ne nadarmo je žlutá barva slunce a symbolika energie, přesně takoví jsou totiž milovníci této barvy. Stříká z vás pozitivní náboj a energie, což většinu z nás přitahuje. Tito lidé bývají dost často takovými vrbami ostatních.

RŮŽOVÁ

Romantika na každém rohu. Bohužel tato sladká barva občas ovlivňuje i váš mozek a na ostatní můžete působit naivně až hloupě. Máte svůj svět a jen těžko se dostáváte do reality.

ČERNÁ

Černá symbolizuje nudu, vyčerpanost, ale i eleganci. O milovnících černé barvy jde pouze říci, že nejsou příliš kreativní ani zábavní. Často se ovšem vyznačují uměleckou dušičkou, která je ostatními obdivována.

BÍLÁ

Jde o barvu čistoty a o svém nositeli prozradí jen to, že rád sní a touží. Neustále s hlavou v oblacích a pozitivně naladěni. Občas je ovšem složité snést vás na zem a mluvit s vámi o přízemních starostech a problémech.

HNĚDÁ

Návrat k přírodě je přesně vaším životním směrem. Ve všem hledáte souznění s přírodou a snažíte se jí obklopovat. Lidé o vás často tvrdí, že jste podivíni, ovšem nenechte se urazit, váš životní směr je naprosto správný.

Související články

Další články