Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Oblečená neoblečená: Berenika opět šokuje v modelu, který nic neschová

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Bereničin osobitý a svérázný styl už asi nikoho nepřekvapí. Čas od času překvapuje snímky, na kterých ukazuje to, co by měl vidět jen její přítel. Od herečky a nátury, kterou Berenika (28) má, se ale cudnost příliš neočekává, a tak fanoušci jásají. Naposledy se ukázala v průhledném topu, kde jí zakrývala bradavky pouze rafinovaná podprsenka...

Berenika je známá tím, že se nestydí. Nemá problém ukázat holý zadek nebo se svléknout do kalhotek a nechat se zvěčnit na toaletě. Jednou za čas tato talentovaná mladá herečka ukáže i něco ze svých pokladů, které nosí na hrudníku. Radost z toho mají především "horňáci", ti se mohou pokochat pohledem na hereččiny přednosti jenom v průsvitné podprsence.

V rámci spolupráce s drinky Tiger vyhlásila soutěž o nejlepší výzvy a u té příležitosti se oblékla dost netradičně. Punková královna Berenika, která má ráda lívance a "pomalá rána", jak sama přiznává, je v poslední době v jednom kole.

Před nedávnem natočila klip ke svému debutovému singlu "Dělám stojky". V klipu si dělá legraci sama ze sebe, herečka, která už odteď oficiálně i zpívá, totiž přiznává, že v baru po pár skleničkách místo konverzace začíná dělat stojky.

"Opilecké řeči mě ale nezajímají, potřebuji se hýbat, skákat na lidi, viset hlavou dolů. Když se nudím, začnu dělat stojky," prozradila webu novinky.cz.

Související články

Další články