Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Oblečená nebo nahá? Andrea Bezděková v průsvitných šatech ukázala, o co ji Survivor připravil

Modelka Andrea Bezděková.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Odvážné šaty

Modelka Andrea Bezděková (29) v průhledných šatech ukázala, jak moc se na ní podepsala účast v reality show Survivor. Objevila se totiž na přehlídce módního návrháře Lukáše Macháčka a přítomné fotografy zaujala svou pohublou figurou. Kromě ní se na akci objevila i její kolegyně ze Survivoru Kateřina Klinderová alias Kundosaki a nechyběla ani Denisa Dvořáková, která také zvolila velmi odvážný outfit.

Modelka Andrea Bezděková pořádně zhubla. A to kvůli účasti v novácké reality show Survivor, která se uskutečnila v Dominikánské republice, kam odlétala s čtyřiapadesáti kily. Domů se vrátila o sedm kilogramů lehčí, jak informoval Blesk, a na její postavě se úbytek váhy pořádně podepsal.

To bylo ostatně vidět i na módní přehlídce Lukáše Macháčka, kam modelka dorazila jako host. Na sobě měla asymetricky střižené šaty v hnědé barvě, pod nimiž měla upnuté body. A protože byla látka průsvitná, odhalovala modelčiny dlouhé nohy a také pozadí. Outfit doladila o bílou kabelku s rukojetí imitující hada od značky Bulgari za téměř šedesát tisíc korun.

Survivor rodinka

Na módní přehlídce kromě Bezděkové byli i další účastníci Survivoru, a to fotbalista Petr Švancara a Kateřina Klinderová alias Kundosaki, jak zachytili přítomní fotografové.

Nejodvážnější outfit ze všech zřejmě zvolila právě Andrea Bezděková, ovšem v těsném závěsu za ní byla modelka Denisa Dvořáková, která oblékla body v bordó barvě, přes něž měla černou látku. Na odiv všem přítomným tak dala i ona své dlouhé nohy.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy