Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Objevte vzácné niche parfémy Boucheron

niche parfémy
Průkopnický a nadčasový duch legendárního šperkařského domu Boucheron byl prvotním nástrojem, kterým se otevřel světu a nabídl mu své úchvatné a šperky a vůně.

Příběh hledačů Kolekce vůní vychází ze vzpomínek hledačů drahých kamenů, jejichž dlouhá cesta vy-tvořila duši každého šperku. Cestovali po světě na pouti k dokonalosti, aby našli drahoka-my nejen výjimečné kvality, ale také s jedinečnou historií. Při cestách na Madras a na Sicí-lii, do Kartága, Alexandrie, do Persie a dokonce i na Zanzibar bylo každé nové hledání příležitostí najít nové prameny a znovu objevit historii těchto míst a jejich zapomenutou vůni.

Šestice klenotů Šest vůní je spojeno se šesti legendárními městy. Jako místo zrození nejneobvyklejších vůní se zmínka o těchto destinacích připomíná prostřednictvím cest Boucheronových lovců kamenů. Každý flakon má ryté hrdlo, které je pokryté zlatem.

Kdy jindy, když ne teď. Využijte slevu 25 procent na všechny nezlevněné vůně v parfume-riích Marionnaud i v e-shopu (backlink https://www.marionnaud.cz/…5-vůně/c/25F)

Osvěžující nákup můžete zažít od 15. do 18. srpna 2019.

Mohlo by vás zajímat

Další články