Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Objevily se zcela nové fotografie ze sebevraždy Kurta Cobaina a policie znovu případ zkoumá! Podívejte se na ně!

Nemá Courtney Love trošku strach?

Sice je tomu už dvacet let, co Kurt Cobain spáchal sebevraždu, ale po celou tu dobu existují divoké teorie o tom, že to žádná sebevražda vůbec být nemusela. V očích spousty lidí šlo o vraždu a pravděpodobnou pachatelkou je bývalá přítelkyně Kurta Cobaina, zpěvačka Courtney Love.

Proto byli všichni nadšení, když se ukázalo, že policie v Seattlu se rozhodla celý případ přezkoumat. Proč? Protože objevili v trezoru nové fotografie z místa činu, které nikdo neviděl dlouhých dvacet let. Když se tehdy případ vyšetřoval, detektivové jako důkazy využívali polaroidové fotografie, ale vznikly i lepší na 35mm film, na které se tak nějak zapomnělo.

Až teď byly obrázky vyvolány a detektivové v Seattlu se tedy rozhodli se na ně podívat. Při tiskové konferenci pak sice řekli, že nemají k případu žádné nové poznatky a nic se tedy nemění – pořád si stojí za tím, že Kurt Cobain spáchal sebevraždu – ale pár fotografií se alespoň dostalo do médií. Takže konspirační teoretici mohou rozjet další spekulace!

Ale chvilku už se zdálo, že Courtney Love se bude muset běžet schovat k tomu malajsijskému letadlu, co našla.

Mohlo by vás zajímat

Další články