Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Objevily se zcela nové fotografie ze sebevraždy Kurta Cobaina a policie znovu případ zkoumá! Podívejte se na ně!

Nemá Courtney Love trošku strach?
Zdroj:

Sice je tomu už dvacet let, co Kurt Cobain spáchal sebevraždu, ale po celou tu dobu existují divoké teorie o tom, že to žádná sebevražda vůbec být nemusela. V očích spousty lidí šlo o vraždu a pravděpodobnou pachatelkou je bývalá přítelkyně Kurta Cobaina, zpěvačka Courtney Love.

Proto byli všichni nadšení, když se ukázalo, že policie v Seattlu se rozhodla celý případ přezkoumat. Proč? Protože objevili v trezoru nové fotografie z místa činu, které nikdo neviděl dlouhých dvacet let. Když se tehdy případ vyšetřoval, detektivové jako důkazy využívali polaroidové fotografie, ale vznikly i lepší na 35mm film, na které se tak nějak zapomnělo.

Až teď byly obrázky vyvolány a detektivové v Seattlu se tedy rozhodli se na ně podívat. Při tiskové konferenci pak sice řekli, že nemají k případu žádné nové poznatky a nic se tedy nemění – pořád si stojí za tím, že Kurt Cobain spáchal sebevraždu – ale pár fotografií se alespoň dostalo do médií. Takže konspirační teoretici mohou rozjet další spekulace!

Ale chvilku už se zdálo, že Courtney Love se bude muset běžet schovat k tomu malajsijskému letadlu, co našla.

Související články

Další články