Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Objevila se nová stopa v pátrání po zmizelé Míše Muzikářové? Policie prohledávala jímku na Plzeňsku!

Je ještě šance?
Zdroj: Policie ČR, Profimedia.cz, koláž extra.cz
Ztracená Míša Muzikářová

Tehdy dvanáctiletá Michaela Muzikářová zmizela před čtyřmi lety neznámo kam, když se vydala do školy v Ústí nad Labem. Od té doby se po ní slehla zem a její případ je stále otevřený. V pátek ráno ale přišel možný zvrat v tomto případu. Asi desítka policistů a hasičů totiž začala pátrat kolem odpadní jímky v Kumberku na Plzeňsku. Podle informací televize Nova se tam pátrá právě po zmizelé Míše Muzikářové.

Michaela Patricie Muzikářová zmizela 11. ledna 2017, tedy měsíc před svými třináctými narozeninami. Ráno se měla sama vypravit do školy, protože její matka odcházela do práce již v pět hodin ráno. Zmizení své dcery nahlásila až večer, Míša doma neměla školní věci, ale na vyučování toho dne také nedorazila.

Hlavním podezřelým v případu se stal Otakar S., což byl přítel dívčiny matky. Jenže ten se oběsil ve svém pronajatém bytě na Plzeňsku poté, co se o něj začala zajímat policie. K činu se ale nikdy nepřiznal a nezanechal po sobě ani vzkaz na rozloučenou. Do dnešních dnů se tedy stoprocentně neví, kam vlastně Míša zmizela a kdo byl případně její únosce.

Nové stopy v případu?

Dne 23. dubna se ale vyskytl nový možný zvrat v celém případu. Web Tn.cz ve svém článku informoval, že policie a hasiči pátrají v odpadní jímce v malé obci nedaleko Plzně. Podle všeho dostali tip, že by se právě tam mohla zmizelá dívka nacházet. Ale zda opravdu policie našla něco nového, nechtěla z určitých důvodů zveřejnit. „Prověřujeme poznatky k trestné činnosti, nebudeme specifikovat o jaké poznatky se jedná a ani o jakou trestnou činnost se jedná,” uvedla policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Podle informací televize Nova pátrají právě po Míše Muzikářové. Ta zmizela neznámo kam, ale podle zpráv kriminalistů jí měl zabít právě otčím a těla se zbavit někde na trase mezi městy Ústí nad Labem a Plzeň. Web Blesk.cz uvedl, že hasiči museli nejprve odčerpat několik metrů hlubokou jímku, která se využívá na uskladnění močůvky, která se rozváží na pole. Hasiči za pomocí hadic močůvku naředili, aby se dala lépe odčerpat.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy