Vždy měl hodně blízko k dívkám, které byly mnohem mladší, než je on sám. Zpěvák Bohuš Matuš se tentokrát pochlubil s hotovým skvostem. Ve svých 44 letech si nabrnknul „patnáctku“, což je řekněme si na rovinu dost nestandardní.

A čím svou lásku k mnohem mladší dívce vysvětlil? „Já jsem Lucince říkal, že s ní budu jen kamarád, že chci být sám, ale postupem času jsem zjistil, že je Lucinka úžasný andílek s IQ 121 a krásnou duší… Tak se na mě nezlobte,“ uvedl jeden z největších pěveckých tuzemských hlasů.

Dost to ovšem připomíná televizní pár z Výměny manželek. Když totiž Ivě bylo pouhých 15 let, Marianovi bylo 43 let, což je o rok méně než zpěvákovi. Tehdy přivedl Ivu do jiného stavu, kvůli čemuž mu lidé začali nadávat do „pedofilů“. Jestli něco podobného čeká i Matuše, těžko soudit. Každopádně bude rozhodně zajímavé sledovat, kam se jeho vztah v dalších dnech posune. Kdo ví, třeba s krásnou a inteligentní Lucinkou založí rodinu stejně jako manželé ze Semil. Přejme jim hodně štěstí a lásky…