Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Objevil se snad nový Marian? Kdo to je? Než sbalil patnáctiletou, zpíval s Gottem

Bohuš si našel novou lásku, poněkud mladší…
+ Dalších 14 fotografií
Pamatujete si na Výměnu manželek, ve které se ukázal věkově rozdílný pár Iva (18) a Marian (46)? Tehdy otce dnes už od dvou dětí pranýřovali lidé kvůli tomu, že s ním mladá maminka otěhotněla v jejích 15 letech... Musel si často vyslechnout označení, že je pedofil! Jenže novým rekordmanem, který spí s "patnáctkou", je už někdo jiný... A jde o slavného zpěváka (44), který se před pár dny pochlubil tím, že randí s dívkou, která sotva dostala občanku. O koho jde?

Vždy měl hodně blízko k dívkám, které byly mnohem mladší, než je on sám. Zpěvák Bohuš Matuš se tentokrát pochlubil s hotovým skvostem. Ve svých 44 letech si nabrnknul „patnáctku“, což je řekněme si na rovinu dost nestandardní.

A čím svou lásku k mnohem mladší dívce vysvětlil? „Já jsem Lucince říkal, že s ní budu jen kamarád, že chci být sám, ale postupem času jsem zjistil, že je Lucinka úžasný andílek s IQ 121 a krásnou duší… Tak se na mě nezlobte,“ uvedl jeden z největších pěveckých tuzemských hlasů.

Dost to ovšem připomíná televizní pár z Výměny manželek. Když totiž Ivě bylo pouhých 15 let, Marianovi bylo 43 let, což je o rok méně než zpěvákovi. Tehdy přivedl Ivu do jiného stavu, kvůli čemuž mu lidé začali nadávat do „pedofilů“. Jestli něco podobného čeká i Matuše, těžko soudit. Každopádně bude rozhodně zajímavé sledovat, kam se jeho vztah v dalších dnech posune. Kdo ví, třeba s krásnou a inteligentní Lucinkou založí rodinu stejně jako manželé ze Semil. Přejme jim hodně štěstí a lásky…

Mohlo by vás zajímat

Další články