Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Objev století pro všechny násosky je tady. Alkohol v prášku nám opravdu scházel ke štěstí!

Palcohol do každé kabelky!
Zdroj: archiv

Alkohol je sice metla lidstva, ale co si budeme povídat, taky je s ním pořádná legrace!

Uznejte sami, že většinu vtipných historek, ale i velké množství vztahů upečeme právě díky němu. Nebo spíš pod jeho vlivem.

Podlehnout touze a otevřít si na druhém rande lahvinku vína nebo si jen tak na kuráž dát dva panáky je totiž opravdu snadné!

Milovník míchaných drinků Mark Philips by pro své Martini ušel světa kraj. Ale jako nadšený sportovec, který se věnuje turistice, cyklistice nebo kempování, si jej nemohl vychutnávat všude, kde by chtěl, protože mimo civilizaci je ochoten vláčet s sebou jen láhev s vodou.

A aby tenhle svůj „problém“ vyřešil, rozhodl se, že ze suchého Martini udělá skutečně suchý pojem! Vytvořil alkohol v prášku, který bude fungovat podobným způsobem jako šumák.

Palcohol, jak svůj revoluční vynález nazval, stačí pouze přisypat do vody nebo limonády a „míchačka“ jak z vašeho oblíbeného baru je na světě!

Dostupný je prý v příchutích rum, vodka, cosmopolitan, margarita či lemon drop.

Puberťáci už se nemohou dočkat, až na příští školu v přírodě přibalí místo cinkavých lahví pěkně napěchované sáčky alkoholickým šumákem!

My ale asi raději zůstaneme u skla…

Související články

Další články