Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Obézní zpěvačka Lizzo čelí kritice: Tloušťka není obdivuhodná, inspiruješ fanoušky k cukrovce

Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
galerie
Ne poprvé a zřejmě ani naposledy čelí zpěvačka Lizzo (31) drsné kritice. Ta míří nejen na ni, ale i na její fanoušky, z nichž část místo její hudby obdivuje její postavu. Známá americká trenérka celebrit a autorka několika knih o zdravém životním stylu Jillian Michaels (45) totiž chválení obezity rozhodně neuznává a v rozhovoru pro pořad AM2DM od plic řekla, co si o Lizzo a obdivovatelích jejího těla myslí.

Ačkoliv hudba Lizzo je nezpochybnitelně skvělá a zpěvačka už za ni má doma spoustu ocenění, lidé z celého světa ji znají především díky jejím rozměrům. Umění je skryté pod jejím tukem a to se nelíbí trenérce Jillian Michaels, která Lizzo i její fanoušky v televizním rozhovoru drsně uzemnila.

Obdivování obezity Michaels rozhodně nechápe. „Proč lidé obdivují její tělo? Proč neobdivují víc její hudbu? To to bude taková bomba, až dostane cukrovku?“ zeptala se odbornice na zdravý životní styl v televizi.

Lizzo je všeobecně známá tím, že se za svou postavu nestydí. Naopak se ráda vystavuje v co nejtěsnějším, nejprůhlednějším a nejmenším oblečení a na Instagram přidává snímky, při pohledu na něž se, soudě dle některých komentářů, mnohým zvedne žaludek.

Bodyshaming

V minulosti se lidé za obezitu styděli, dnes ji však berou jako přednost a ani argumentace zdravotními riziky je nepřiměje k zamyšlení. I proto se fanoušci Lizzo proti Jillian Michaels začali tvrdě ohrazovat na sociálních sítích a prohlásili, že jejich oblíbenou umělkyni ponižuje.

Na prohlášení Michaels zareagovala i samotná zpěvačka. „Pokud si bereš do pusy mé jméno, máš v ní i mou vaginu, mrcho. Tak si tu chuť užij,“ řekla Lizzo ve videu na svém Instagramu. Trenérka ve své další reakci ale zachovala chladnou hlavu a na Twitter napsala, že s obezitou zdravotní rizika zkrátka souvisejí a byla by lež říkat, že ne.

Související články

Další články