Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Obézní ženu drtil ve fitku její trenér. Udělal z ní sexy kost a neuvěříte, co se stalo potom

Proměna je to neuvěřitelná!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Sara Magnusson Backström (37) byla obézní a už nemohla ani chodit. Když pod ní praskla židle, tak se styděla, že si řekla dost a začala se sebou něco dělat. A ani netušila, že při hubnutí pozná svoji lásku.

Sara ze Švédska bojovala s kily navíc a byla zoufalá. Její váha vyšplhala až na neuvěřitelných 150 kilogramů! Nemohla se hýbat ani chodit. Byla nešťastná a smutná. Když si jednou sedla na židli, která praskla, rozhodla se se sebou začít něco dělat. Najala si fitness trenéra, který jí s tím měl pomoct.

A to ani netušila, že si vlastně platí svoji životní lásku. Trenér Frederik Magnusson Saru doslova zachránil. A to od nadbytečných kil, ale i od samoty. Díky němu začala hned hubnout a cítit se lépe. Jak fyzicky, tak i psychicky. Sara přestala jíst v noci, vzdala se sladkého a fast foodů. Byl to pro ni pořádný šok, protože s obezitou bojovala už jako dítě. Najednou poznala úplně nový rozměr života. Zapřela se a zamakala na sobě.

Frederik ji cepoval v posilovně třikrát týdně, nic jí neodpustil a byl na ni tvrdý. Sara svůj boj s kily nevzdala a vydržela až do samého konce. Cvičení začala milovat a s tím i svého trenéra Frederika. Během deseti měsíců se do sebe zamilovali a Frederik požádal Saru o ruku.

Nejdříve si z ní vlastně udělal sexy kočku a pak si ji vzal. A proměna je to opravdu úžasná! Není se čemu divit, že se do Sary zamiloval. „Posilování je součástí našeho života. Udělalo ze mě šťastnou ženu, která je pozitivně naladěná,“ řekla šťastná Sara, která zažívá ty nejkrásnější chvíle svého života.

Související články

Další články