Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Obézní žena zhubla 120 kilo díky sexu se svým mladším přítelem. Užívají si ho několikrát denně!

+ Další fotografie
Tak tohle by nikdo snad ani nečekal! Patty Sanchez (52) chodila s přítelem, kterému se líbily kypré tvary. Došlo to tak daleko, že vážila až 323 kilogramů. Když se s ním rozešla a našla si mladšího milence, kila šla dolů. A to hlavně díky sexu!

Patty Sanchez trpěla celý život obezitou. Došlo to až tak daleko, že vážila 323 kilogramů! A Američanka se zařadila mezi váhové rekordmanky. Denně jedla snad od rána do včera a tím, co snědla, by zvládla nakrmit početnou rodinu. Jejímu příteli se totiž líbily obézní ženy, a tak neměla důvod hubnout. Od jídla ji neodradily ani zdravotní problémy.

Uvědomila si to až časem. Lékaři jí řekli, že když takhle bude jíst dál, může zemřít. Rozhodla se kompletně změnit život. A v prvé řadě dala kopačky jejímu vypečenému příteli, který ji do jídla vlastně nutil. Změnila jídelníček a rozhodla se, že si musí najít nového chlapa. A povedlo se! Zamilovala se do Bryana, který byl o 14 let mladší, než ona. Tomu se sice také líbí kypré ženy, ale záleželo mu nejvíce na jejím zdraví.

A o Patty se pěkně stará. Hlídá jí jídelníček. Dokonce jí i vaří a navíc jí dopřává hodně sexu! A to je právě ten důvod, proč Patty tolik hubne. "Vedeme velmi aktivní sexuální život. Cvičení sexem opravdu funguje. Proč si cvičení neužívat, když to jde,“ řekl Bryan. A očividně to funguje. Žena totiž zhubla už neuvěřitelných 120 kilogramů.

"Náš sex je úžasný. Máme ho často, užíváme si to a je to součást mého cvičení. On se mě dotýká tak dobře, že se musím opravdu hodně hýbat. Až tak, že mě všechno bolí. Bolí mě celé tělo,“ řekla Patty. "I přes to ale máme nějaká omezení. Přeci jen s její váhou nemůžeme dělat úplně všechno. Ale snažíme se a také s Patty cvičím i normálně. Pomáhám ji,“ doplnil Bryan.

Související články

Další články