Brit Mike Waudby (33) prošel obrovskou tělesnou proměnou. Kvůli pití tvrdého alkoholu hrozně přibral, a protože se mu ženy za jeho vzhled posmívaly, chtěl spáchat sebevraždu. Jednoho dne ale našel sílu a díky cvičení a zdravému životnímu stylu se z něj stal neuvěřitelný fešák!

Když bylo Mikeovi dvacet dva roků, vážil 140 kilo. Ve věku dvaceti devíti let se jeho váha vyšplhala až na neuvěřitelných 210 kilogramů. „Dny jsem trávil zavřený doma. Popíjel jsem alkohol, koukal na televizi a surfoval po internetu,“ řekl serveru Mail Online. Mike se nepřejídal, kila nabíral hlavě kvůli nadměrnému pití whisky a piva a naprosté absenci pohybu.

„Když mi bylo 21, zašel jsem si do baru. Jedna z tamních holek mi po chvíli řekla, jestli bych mohl odejít, protože se jí a jejím přátelům ze mě dělá špatně,“ uvedl muž. Během několika let se úplně izoloval od společnosti, přestal pracovat a začal trpět depresemi. Jednoho dne se rozhodl, že skoncuje se svým životem. „Vypil jsem asi dvě láhve whisky, několik plechovek piva a spolykal spoustu prášků.“ Pokus o sebevraždu ale přežil a možná právě to ho inspirovalo k tomu, aby se sebou začal něco dělat. Objednal si trenažér a začal doma třikrát týdně cvičit a samozřejmě přestal pít. Během osmnácti měsíců zhubnul 114 kilo. Povislou kůži si nechal odstranit a začal chodit do posilovny. Teď se Mikeovi přezdívá Mr. Muscles a začal pracovat jako osobní trenér. Před rokem a půl se seznámil s půvabnou blondýnkou Morgan, se kterou tvoří pár.