Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Obézní matka tří dětí se bála, že ji zabije tloušťka: Zhubla 120 kilo a umřela hlady

Obézní matka tří dětí se bála, že ji zabije tloušťka: Zhubla 120 kilo a umřela hlady
Zdroj: archiv
strašné
Obézní Kimberley z Manchesteru kvůli obavám ze smrti podstoupila v roce 2008 podvázání žaludku. Během deseti let zhubla neuvěřitelných 120 kilogramů. Na kost vyhublá žena nedokázala přijmout skoro žádné jídlo, nemohla chodit ani vstát z postele. Nakonec bývalá kadeřnice zemřela na selhání srdce v důsledku podvýživy.

Čtyřiačtyřicetiletá Angličanka zemřela minulý rok poté, co během deseti let zhubla skoro 120 kilogramů. V roce 2008 se obézní Kimberley na doporučení lékařů rozhodla, že podstoupí žaludeční bypass. I přes nesouhlas rodiny ji vidina trvale snížené hmotnosti přitahovala.

Její matka britským médiím uvedla, že Kimberley začala přibírat od svých 18 let. Došlo to až tak daleko, že se mladá žena začala bát o svůj život. Měla nízké sebevědomí a obezita ji začala ohrožovat na životě.

Po operaci žaludku její váha letěla strmě dolů. "Myslela jsem, že operace mi zajistí život, o kterém jsem snila, ale ukázalo se, že jsem se mýlila. Nemohla jsem nic sníst. Cokoli, co se mi podařilo spolknout, můj žaludek vyzvracel. Cítila jsem se jako nemocná," řekla Kimberley novinářům.

"Úplně lituji, že mám žaludeční bypass. Přála bych si, abych to nikdy neudělala. Je to ostuda, že jsem se musela dostat až do tohoto bodu, abych si uvědomila, že jsem byla šťastnější, když jsem měla nadváhu," svěřila se zoufalá žena před svou smrtí.

30kilová Kimberley zemřela na podvýživu, i když před operací tvrdila, že na problémy s ní je až moc tlustá.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy