Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Obézní Charlotte Štiková vytasila těžký kalibr: Fotka z postele jen ve SPODNÍM PRÁDLE!

Tohle neměl nikdo vidět!
Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
Metráček Charlotte
Má Charlotte Štiková (21) doma zužující zrcadla a nevidí, že přes proklamovanou snahu prostě nehubne? Asi ano, jinak by se nemohla fotit v posteli oblečená jen do spodního prádla. Na Instagramu schytala dcera Moniky Štikové (46) za snímek pořádně ostrou kritiku!

Když dva dělají totéž, není to totéž. Odhalené fotky krásných modelek s radostí hltáme. Jakmile s něčím takovým vyrukuje Charlotte Štiková, každý jeden z nás lituje, že nesvítí sluníčko, abychom se do něj mohli dlouze zadívat!

Dcera obávané ministryně jekotu Moniky Štikové už několik měsíců opakuje, že hubne. Pro jistotu to připomíná každý týden. Jenže skutek jaksi utekl a na Charlotte nejsou žádné změny vůbec znát.

Naopak, z nedávných fotek, které unikly z trezoru, se zdá, že přibrala ještě víc. Na fotce z postele ve spodním prádle si nohu zakryla peřinou, o to větší kritika pak ale přišla.

"Ty vole, ty to jako nevidíš? Kdybys to aspoň vyretušovala pořádně," zněl jeden ze vzkazů. Řada lidí si totiž myslela, že si Charlotte nohu zúžila v nějaké aplikaci.

"To jste si nevšimli, že tu nohu mám v peřině? Bože, vy jste tak zakomplexovaní a zlí, že to nemá obdoby. Já retušovat nemusím," věří si nejmladší Štika.

Možná by ta noha neměla být v peřině, ale na běžeckém pásu...

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy