Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Obézní baleťák boří mýty o tlustých tanečnících, je ohebný jako proutek

Erik nade vše miluje balet.
Zdroj: instagram.com
Když člověk něco hodně miluje, tak to prostě dělat bude. Důkazem je Erik Cavanaugh z Ameriky. Má sice nadváhu, ale miluje balet. Do klasických baleťáků má sice hodně daleko, je ale ohebný stejně jako oni.

Podle Erika může dělat balet úplně každý. Sám by si přál, aby se obézní lidé přestali stydět a vrhli se do baletu po hlavě. Přece nemusí být tanečníci jen hubení. „Každý má právo tančit a neměl by za to být odsuzován,“ řekl Erik. Ten na balet nedá dopustit a věnuje se mu skoro pořád.

Na svůj profil na sociální síti denně zveřejňuje fotografie a videa z baletního studia, aby každý viděl, že všechno jde. Lidé ho milují a už má skoro 4 tisíce fanoušků.

Jde mu o jediné. Dodat sílu těm, kteří chtějí tančit, ale stydí se kvůli své nadváze. „Moc ti děkuji. Jsi důkazem toho, že tančit může úplně každý. Dodal jsi mi odvahu a sebevědomí,“ napsala na jeho profil fanynka.

Erik se tanci věnuje už hodně let a vždy postoval fotografie, aby pobavil svoje kamarády. Nikdy ho nenapadlo, že by mohl mít tolik fanoušků. Ale má radost, že je inspirací pro další tlouštíky, kteří chtějí tančit.

Související články

Další články