Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Obézní a zadlužený milenec Cajthamlové: Láska přes inzerát? Lež, říkají přátelé! Byl to její pacient!

Kateřina Cajthamlová se svým milencem.
Zdroj: archiv exekutorského úřadu Helsinky

Jen co na dietoložku Kateřinu Cajthamlovou (51) praskla identita rok ukrývaného obézního milence Petra Jedináka (49) – postrachu exekutorů, ozývají se další zdroje s velmi zajímavými informacemi.

A často jde o členy alko komunity z pražské Hostivice, kde Cajthamlová přebývá v nájemním bytě svého milého, který si zjevně pořídil coby ideální úkryt před exekutory. Areál s byty v místním zámečku má vlastní dvůr se závorou a exekutor si tu ani neškrtne. Byt není Jedinákův stejně jako chrysler, kterým se po Hostivici prohání. Jedinák nevlastní vlastně vůbec nic a podle místních se bývalý podnikatel ve stavebnictví směje exekutorům do obličeje už hodně dlouho.

Jeden ze sousedů, který výměnou za to, že nepoužijeme fotografie z víkendu, na kterých je mu na parkovišti před bytem Cajthamlové a Jedináka vidět do tváře, nám za to pověděl zajímavou „pikošku“: „Paní doktorka tvrdí, že se seznámili na inzerát, ale není to pravda. On je tady známá firma, první ženu měl kousek odtud v Řepích, druhou přímo tady. K Cajthamlové chodil jako k psycholožce řešit svůj zpackaný život a druhé manželství. Nejdřív do ordinace, nakonec ty svoje konzultace přesunuli do baru přímo naproti jeho bytu, no a pak…,“ říká soused Jedináka s tím, že story žila celá Hostivice, kde je Jedinák vyhlášený coby charismatický tlučhuba bez koruny, který to s ženami umí.

Samotná Cajthamlová je prý do svého Petra zaláskovaná a nevidí, neslyší, takže je vysoce pravděpodobné, že ji tento brzy přivede do neštěstí a to bulvár miluje. Takže všecko v pořádku.

Související články

Další články