Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Obezita Charlotty Štikové je alarmující: Když zrychlí krok, tak se kutálí jako obří koule

Charlotte Štiková je takový malý valounek.
Zdroj: reprofoto TV Prima
+ Dalších 50 fotografií
GLOSA: Pokud jste si mysleli, že jste v televizi už viděli kde co a nemůže vás absolutně nic překvapit, tak jste hodně na omylu. 23. dubna totiž startuje bizarní show Štiky, která nemá v Česku obdoby. Ustavičné hádky, provokace, sprostá slova, nedozírná hloupost a facky. Tohle všechno bude součástí prudce intelektuálního pořadu, o kterém stále netušíme, co má divákovi předat nebo co by si z něj měl vzít. Už teď je jasné, že jednou z nejvýraznějších postav bude Charlotte Štiková (22), která se čím dál tím více začíná podobat zorbingové kouli.

Protože na televizních obrazovkách stále není kvalitní obsah, a pokud patříte mezi tu sortu diváků, kteří se zbavili nebo si ani nekoupili televizi, tak byste měli své rozhodnutí přehodnotit. Od 23. dubna totiž startuje nová, obsahově hluboká reality show Štiky.

Bude to taková sonda do domácností rodiny Štiků a Koktů. Strůjcem celé estrády má být Monika Štiková (45), která soudě dle ukázek bude vrchní generál, který se bude snažit srovnat do latě nejenom svoji rodinu.

Objeví se tam spoustu vyhrocených chvil, kdy máma Štika ztratí nervy a dá svým členům rodiny takový kartáč, že se jí z toho roztřepe její třetí brada. Zda to bude oprávněné, budete muset posoudit sami.

Nicméně z toho, co se dostalo už ven, to vypadá, že vyjít s Monikou Štikovou je téměř nadlidský úkon. A že by se zrovna o této dámě, která na stará kolena našla zálibu v mladých zajíčcích, dalo hovořit jako morální autoritě, se říct rozhodně nedá.

Největším skvostem pro diváka bude jistě dcera Moniky Charlotte Štiková. Mladičká dívka, která kdyby nevypadala jako kutálející se demižon z vinného sklepa, tak bychom o ní mohli hovořit jako o velmi pohledné mladé dámě.

Charlotte je už pár let po škole, ale z nějakého neznámého důvodu se jí stále nedaří nalézt práci. Za to ale miluje luxus, party a hezké kluky. Charlottka by měla ale okamžitě začít něco dělat se svými stravovacími návyky, protože zatím to vypadá maximálně na to, že když zrychlí krok na tramvaj, tak se k ní dokutálí jako špalek dřeva.

Související články

Další články