Protože na televizních obrazovkách stále není kvalitní obsah, a pokud patříte mezi tu sortu diváků, kteří se zbavili nebo si ani nekoupili televizi, tak byste měli své rozhodnutí přehodnotit. Od 23. dubna totiž startuje nová, obsahově hluboká reality show Štiky.

Bude to taková sonda do domácností rodiny Štiků a Koktů. Strůjcem celé estrády má být Monika Štiková (45), která soudě dle ukázek bude vrchní generál, který se bude snažit srovnat do latě nejenom svoji rodinu.

Objeví se tam spoustu vyhrocených chvil, kdy máma Štika ztratí nervy a dá svým členům rodiny takový kartáč, že se jí z toho roztřepe její třetí brada. Zda to bude oprávněné, budete muset posoudit sami.

Nicméně z toho, co se dostalo už ven, to vypadá, že vyjít s Monikou Štikovou je téměř nadlidský úkon. A že by se zrovna o této dámě, která na stará kolena našla zálibu v mladých zajíčcích, dalo hovořit jako morální autoritě, se říct rozhodně nedá.

Největším skvostem pro diváka bude jistě dcera Moniky Charlotte Štiková. Mladičká dívka, která kdyby nevypadala jako kutálející se demižon z vinného sklepa, tak bychom o ní mohli hovořit jako o velmi pohledné mladé dámě.

Charlotte je už pár let po škole, ale z nějakého neznámého důvodu se jí stále nedaří nalézt práci. Za to ale miluje luxus, party a hezké kluky. Charlottka by měla ale okamžitě začít něco dělat se svými stravovacími návyky, protože zatím to vypadá maximálně na to, že když zrychlí krok na tramvaj, tak se k ní dokutálí jako špalek dřeva.