Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Obezita Charlotte Štikové je zdraví nebezpečná: I vlastní máma už vypadá lépe!

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
strach o zdraví
Charlotte Štiková (22) se poslední měsíce dušuje, jak hrozně maká na své postavě a za každou cenu se snaží zhubnout. Redakci eXtra zásobovala různými ciframi o zhubnutí a své současné váze, která si evidentně tahala z rukávu. Její poslední fotka mluví za vše. Charlotte je stále obézní a někteří fanoušci si myslí, že tohle už může ohrožovat její zdraví. I o více než dvacet let starší matka Monika Štiková (46) vypadá lépe než vlastní dcera.

Nejmladší z klanu Štikových Charlotte v poslední době hlásá na všechny strany, že se snaží hubnout, jak může. Váha blonďaté Štiky se ve dvaadvaceti letech zastavila na čísle 94 kilogramů. Při výšce 160 centimetrů může být tato váha až zdraví nebezpečná.

Charlotte se začala okamžitě dušovat, že hubne. Ještě nedávno se kasala tím, že zhubla na 79 kilo. Důkazem měla být provokativní selfíčka na sociálních sítích, která podle Charlotte jasně ukazovala, že zhubla.

Jenomže všichni moc dobře vědí, že Charlotte je jednou z těch dívek, které se umí tak nastavit, že působí klidně i o dvacet kilo lehčí. Poslední fotka, na které je Charlotte a zrovna nepózuje podle svého, ale mluví o opaku.

Charlotte je zachycena na snímku se svou matkou Monikou Štikovou (46). Lidé na sociálních sítích si dokonce všimli, že Monika vypadá mnohem lépe než její vlastní dcera, a to je o více než dvacet let starší.

Na Monice je vidět, že se snaží na svém těle alespoň trochu makat, kdežto Charlottka nám z nevysvětlitelného důvodu kyne dál.

Související články

Další články