Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Obezita a šediny: Fičák Emil Zajac z VyVolených prošel velkou proměnou

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Řadil se k hvězdám první řady reality show VyVolení. Řeč je o Emilu Zajacovi (44), jehož hysterické výstupy mají mnozí v živé paměti. I když se snažil po vyřazení ze šmírovací show prosadit v showbyznysu, nakonec svou cestu vzdal. Teď prozradil, jak se mu žije. A jak je evidentní, prošel od doby, co byl v reality show, hodně značnou proměnou.

Ve vile VyVolených se řadil k největším bavičům a do českého slovníku zavedl pojem fičák. Lidé si jeho hysterické výstupy zamilovali... „Po soutěži jsem si dodělal konzervatoř a vyzkoušel si pár menších rolí. Ve filmu nebo třeba v seriálu na televizi Barrandov. Dnes se živím tím, že vozím nadšence přes cestovní agentury za netradičními zážitky do zahraničí," prozradil eXtra.cz Emil.

Redakce získala snímek Emila, ze kterého je patrné, že někdejší hvězda VyVolených prošla velkou proměnou. "Trošku jsem zešedivěl a životosprávu teď moc nedodržuji. Ale mám se dobře, moje práce mě baví a to je důležité," řekl Emil Zajac k aktuálnímu snímku.

"Stárnu jako všichni," doplnil s úsměvem. „Jsem rád, že jsem našel práci, která mě naplňuje. V showbyznysu to lehké nebylo. Občas ale něco málo moderuji jen pro známé. Bláznivej Emil jsem zůstal, to je jasný,“ dodal.

Co možná o Emilu Zajacovi nevíte:

19. listopadu 2005 se přímo ve vile VyVolených oženil se svou dlouholetou družkou Radkou Poledníkovou. Večer pak prohrál v duelu a hra pro něj skončila.*

Jeho manželství bylo rozvedeno. Emil má dlouhých 9 let zcela jinou ženu.*

Než se objevil v reality show, živil se jako horník.*

Související články

Další články