Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Oběti Michaela Jacksona: Zpěvák měl zneužívat nevinného fanouška a dětského modela!

Zdroj: reprofoto HBO
+ Dalších 25 fotografií
SKANDÁL
Dokument Leaving Neverland, v němž Wade Robson (36) a James Safechuckv (41) obviňují Michaela Jacksona (†50) z dlouhotrvajícího pedofilního chování a pohlavního zneužívání, vybuchl před pár týdny jako časovaná bomba. Kdo jsou ale týpci, kterým fanoušci krále popu vyčítají, že zničili jeho posmrtný odkaz? Máme podrobné info!

Michael měl s oběma chlapci dělat zvrácené věci, detaily z jeho údajných zvrhlých choutek jsou opravdu šokující a podle jednoho názoru z naší redakce i velmi věrohodné (viz Je rozhodnuto: Michael Jackson byl NECHUTNÝ PEDOFIL). Stojí proto za to podívat se na zoubek těm, kteří o hudební ikoně tvrdí takové věci!

Wade Robson (36) pochází z Austrálie, v devíti se ale s matkou a dcerou přestěhoval do Los Angeles. Rozhodně není žádným no-name ořezávátkem. K Jacksonovi se dostal přes to, že ho jako špunt zbožňoval a dokonale se naučil jeho tanec. Už v pěti to zvládal tak skvěle, že zaujal management krále popu, který oba dva seznámil. A za dva roky už byl v Michaelově ložnici.

Hvězda televize

Chlapec tanec zbožňoval i později v dospívání, takže už v šestnácti se stal choreografem. Spolupracoval například s Britney Spears, s kterou se stali velkými přáteli (než se časem rozkmotřili), nebo s někdejší chlapeckou skupinou 'N Sync v čele s Justinem Timberlakem. Svým klientům připravoval i jejich světová turné. V USA je známý i z obrazovky. Před šestnácti lety měl totiž svůj pořad na MTV a vystupoval také coby porotce v taneční reality show televize Fox. Zajímavostí je to, že měl na starosti choreografii tučňáků v druhém díle animáku Happy Feet. Podílel se ale i na choreografiích v reklamách i hudebních videoklipech a byl v branži velmi žádaný.

Jednu chvíli v dospělosti ale začal patrně následkem údajného sedmiletého pohlavního zneužívání trpět takovými úzkostmi a depresemi, že přestal pracovat a uzavřel se do sebe. Nakonec mu pomohlo, když vše o Jacksonovi vybalil před psychoterapeutem a krátce na to i před svou rodinou a manželkou.

Tou je módní návrhářka, herečka a choreografka Amanda Rodriguez, s níž se oženil v roce 2005. Mají osmiletého syna Koa.

Peníze nevysoudil

V roce 2013 vyšel Wade na veřejnost s prohlášením, že ho Michael Jackson zneužíval. A to přesto, že dvakrát předtím svědčil u soudu opačně, což vysvětlil tím, že si až nyní, když se sám stal otcem, uvědomil hrůznost Michaelova chování, z něhož pramenily i Wadeovy psychické problémy. Navíc dřív byl prý obětí neuvěřitelné umělcovy manipulace.

V roce 2015 zamítl soud jeho žalobu o 1,5 milionu dolarů za zneužívání proti správcům pozůstalosti zpěváka. Nijak se nezaobíral věrohodností jeho slov, pouze konstatoval, že již promeškal roční lhůtu po jeho smrti.

Dnes žije rodinka na Havaji.

Drogy a alkohol

To o Jamesi Safechuckovi (41), který v dokumentu HBO tvrdí, že s ním měl Michael Jackson početné pedofilní styky včetně orálního sexu pod vodou a také mu dal diamantový prsten a uspořádal pro něj falešný svatební obřad, se toho ví podstatně méně. Na první pohled je poznat, že měl hodně špatnou životosprávu, což v Leaving Neverland sám přiznává. Měl psychické potíže, a tak bral ve velkém drogy a hodně pil, aby problémy aspoň na chvíli zaplašil.

Jeho ženou je Laura Primack a mají spolu dvě děti, syna a dceru. James pracuje jako ředitel inovací a technologií v digitální agentuře, která dělá řadu projektů (včetně stránek a sociálních sítí) pro Disneyho, komiksové filmové studio Marvel, řadu televizí a nadnárodních firem. Dělal kampaně pro řadu slavných hollywoodských fil­mů.

James Safechuck se s Jacksonem coby dětský model potkal ve svých devíti letech na natáčení reklamy pro Pepsi a zpěvák ho postupně okouzlil a pustil do svého života. V deseti letech s ním jel na turné a v Paříži měl začít jejich intimní vztah, když ho měl Jackson naučit masturbovat a později přejít i k orálním sexu a dalším praktikám.

Ničení dětí

Popový idol se sblížil s celou chlapcovou rodinou, a to dokonce i tak, že často u nich doma strávil několik dní, a když byl od nich daleko, i sedm hodin v kuse si s malým Jamesem telefonoval. S matkou ale klidně také proklábosil stovky minut.

Dodnes ho psychicky sundá, když někde sedí ve společnosti, snaží se uvolnit a v tu chvíli začne hrát hudba kontroverzního hudebního génia, jehož zvláštní choutky potvrdila i vlastní sestra.

„Michael je pryč, ale to nic nemění na faktu, že zničil některé lidi, a přitom ho svět stále miluje,“ říká v dokumentu Safechuck. V roce 2016 i on podal žalobu na správce odkazu zesnulého Jacksona, podle dostupných informací ale také neúspěšně.

Související články

Další články