Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Oběti anorexie: Eliška Bučková – váha 43 kilo, Allegra Versace – váha 32 kilo!

Zdroj: herminapress.cz, facebook.com
+ Další 2 fotografie

Česká Miss 2008 Eliška Bučková (23) před pár dny konečně přiznala, že trpí mentální anorexií. Její příběh by měl být varováním pro všechny dívky, které obdivují neúprosný diktát módního průmyslu a podvyživené modelky si berou za svůj vzor. Jednou z obětí smrtelné choroby je i slavná vnučka zavražděného italského návrháře Gianniho Versaceho (†50) Allegra (26).

Odmala vyrůstala ve světě módy a slávy, po čase jí však začalo vadit, že kamkoliv přijde, okamžitě si na ni všichni ukazovali. "Toužila jsem být nikdo, nebýt známá," tvrdí Allegra, která anorexií trpěla celou dobu dospívání. Nejhůře na tom byla ve svých dvaceti letech, kdy vážila pouhých 32 kilogramů. Lékaři Allegru zachránili, ale už do konce svého života se bude potýkat s negativními následky a trvale poškozeným zdravím.

Eliška Bučková sice má "větší" váhu než Allegra Versace, ale při své výšce 180 cm váží pouhých 43 kilogramů, což je naprosto alarmující. Když Eliška po čase, kdy si o ní šuškaly snad všechny vrány v českém šoubyznysu, že je nemocná, konečně řekla, že má s přijímáním jídla problémy, začala se rozčilovat nad články, co o ní v médiích vycházejí. "Bomba, ještě jsem závislá na projímadlech, co dál? Nemáte tam ještě něco, milí novináři?" napsala Bučková na svém facebookovém profilu.

Chápeme, že teď modelku čeká těžká cesta přísného režimu a pravidelných psychoterapií, a doufáme, že ještě nemoc nezasáhla její mladé tělo natolik, aby mělo doživotní následky.

Související články

Další články