Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Oběť BMW vraha ze Smíchova: To je ona! Nevinný andílek ze Sedlčanska!

Jáchym a jeho Marie byli šťastní.
Zdroj: Facebook

Oběť vraha z BMW Marka Půčka (24), který nezvládl včera nad ránem návrat z oslavy narozenin a zabíjel a následně utíkal, už má tvář.

Patří jedenadvacetileté Marii Č. ze Sedlčanska, studovala druhým rokem v Praze na Univerzitě Karlově Přírodovědeckou fakultu. Před tím chodila v Sedlčanech na gymnázium a byla prý vynikající studentkou.

Podle Blesk.cz jezdila nad ránem na brigády, aby si přivydělala ke škole. Právě proto stála krátce po páté na smíchovské zastávce autobusu.

Tichá a nekonfliktní dívka, která zemřela na místě i přes snahu svědků ji oživit, prožívala velkou životní lásku s přítelem Jáchymem, se kterým se potkali v létě 2010.

Její vrah se mezitím včera v noci, po patnáctihodinovém schovávání, sám vydal policii, aby viděla, že už je střízlivý a nefetuje. Podle aktuálních zjištění eXtra.cz mu za jistých okolností nehrozí vězení, k čemuž připravujeme aktuální informace.

Související články

Další články