Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Obermaierová si stěžovala na vysoké zálohy za energie: Nyní si koupila byt na Žižkově

Jaroslava Obermaierová: Koupila si byt na Žižkově
Zdroj: Herminapress
+ Další 2 fotografie
Nový byt

Herečka Jaroslava Obermaierová (76) se se synem přestěhovala na chalupu za Prahou, a to kvůli zvyšujícím se zálohám na energie. Opustila tak prostorný byt na Žižkově. Nyní se ale podle informací Aha! znovu plánuje vrátit do Prahy, měla si totiž pořídit garsonku, za níž dala kolem milionu korun. 

Herečka Jaroslava Obermaierová miluje Prahu. I z toho důvodu se rozhodla pořídit si za vlastní peníze garsonku. „Ale co já potřebuju. Přespat po natáčení nebo po návštěvě u lékaře, mít se kde vykoupat a převléknout. Je to pohodlnější i kvůli natáčení Ulice,“ prozradila pro Aha! herečka.

Garsonku si pořídila znovu na Žižkově, kde již v minulosti bydlela společně se synem. Dle informací stála kolem milionu korun a vydělala si na ni díky natáčení nekonečného seriálu Ulice, v němž hraje již od roku 2005. Na paneláku, v němž momentálně bydlí, má ráda praktičnost. „Otočím kohoutkem a teče teplá voda. Nestarám se o nic, jen uklidím a je hotovo. Barák je starost až do smrti,“ nechala se slyšet.

Vysoké zálohy a nájem

Se synem byla v paneláku taktéž spokojená, ovšem když jí začali zvyšovat zálohy na energie i nájem, rozhodla se s ním přestěhovat na zděděnou chalupu. „Odstěhovala jsem se, protože už jsem neměla peníze na nájem. Zvedli mi činži a platila jsem přes 11 tisíc korun,“ prozradila tehdy taktéž redakci webu Aha!.

Chalupa se nachází u Zruče nad Sázavou a momentálně v ní bydlí její syn.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy