Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Obermaierová se vykašlala na pohřeb Hardbolcové. Prý měla představení, předtím tvrdila ale něco jiného

Na Hadrbolcovou vzpomínají celebrity.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 43 fotografií
Výmluva

Pohřeb herečky Zdeny Hadrbolcové (†86) proběhl ve Strašnickém krematoriu a naposledy rozloučit se přišlo veliké množství herců. Byli mezi nimi například Iva Hüttnerová (74), Ondřej Pavelka (68), Ljuba Krbová (65) nebo Libuše Švormová (88). Očekávalo se, že přijde i její nejbližší kamarádka Jaroslava Obermaierová (77), která tvrdila, že dorazí, nakonec však nepřišla. Redakce Blesku zjistila, proč tomu tak bylo.

Zdena Hadrbolcová si společně s Jaroslavou Obermaierovou zahrála v nekonečném seriálu Ulice a pojilo je také silné přátelství. Na pohřeb Hadrbolcové, který proběhl ve čtvrtek 30. listopadu ve Strašnicích, však nedorazila, jak zaregistrovala přítomná redakce eXtra.cz.

„Mám představení,“ omlouvala se podle webu Blesk ve čtvrtek odpoledne Obermaierová. Jen několik hodin předtím přitom řekla, že dorazí. „Řešili jsme i přehazování natáčecích termínů. Tam prostě musíme jít,“ prozradila herečka.

Přišly Bohdalová i Švormová

Její nepřítomnost tak překvapila nejen herecké kolegy, ale také fanoušky seriálu Ulice. „Víte, od smrti maminky na pohřby moc nechodím. Moc mě to emočně zasahuje,“ doplnila ještě Obermaierová svůj důvod nepřítomnosti a dodala, že si kvůli čtvrtečnímu představení v divadle musí ještě vyzvednout brýle.

Kdo naopak na pohřeb dorazil, to byli například herci Jiřina Bohdalová, Jiří Štrébl, výtvarnice Iva Hüttnerová, Ivan Vyskočil, Ondřej Pavelka, Libuše Švormová, Dana Batulková nebo Ljuba Krbová. „Chtěla bych na ni zavzpomínat jako na skvělou, senzační, šarmantní a vtipnou ženskou, kterou jsem měla ráda. A nejen já,“ zavzpomínala ve svém projevu Hüttnerová.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy