Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Obelhali celý svět: Pravda o svatbě Justina Biebera s modelkou!

Svatba ještě nebyla!
+ Dalších 84 fotografií
Šok, který fanoušci nečekali! Celý svět byl přesvědčen o tom, že Justin Bieber (24) a Hailey Baldwin (21) jsou od pátku manželé. Selena Gomez (26) se z toho hroutila, přiznivci kanadského zpěváka se radovali. Ukázalo se, že obojí dělali naprosto zbytečně!

Přísně utajená svatba Justina Biebera a Hailey Baldwin na úřadě vůbec neproběhla! Zprávy o veselce, které potvrdil i strýc nastávající nevěsty Alec Baldwin, nebyly pravdivé.

„Prostě šli a vzali se. Udělali to, aniž by se kohokoliv ptali,“ řekl Baldwin v pondělí večer v americkém pořadu Access Hollywood.

S popřením přispěchal portál TMZ.com, jehož zdroje z blízkosti Biebera mají úplně jiné informace. Žádná svatba nebyla, na úřad si dvojice přišla vyzvednout jen patřičné dokumenty.

Sňatek vyvrátila i sama Hailey. „Moc dobře vím, odkud ty spekulace proudí, ale ještě jsem se nevdala!“ vzkázala přes Twitter.

Jako liché se tak ukazují i obavy o Justinův miliardový majetek. Zpěvák si předmanželskou smlouvu určitě pohlídá. Jedinou otázkou tak zůstává, kdy do toho slavný páreček tedy praští!

Mohlo by vás zajímat

Další články