Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Obec, ve které přišla Viktorka (4) o rodiče, považují místní za prokletou: Za rok zemřelo u Černožic 7 lidí

Obec, ve které přišla Viktorka (4) o rodiče, považují místní za prokletou: Za rok zemřelo u Černožic 7 lidí
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
časté nehody
Černožice, kde se nedávno odehrála tragická autonehoda se třemi oběťmi, mají na svědomí i více podobných nehod s černým koncem. Během posledního roku se u obce vybouralo několik aut, v nichž přišlo o život sedm lidí. I obyvatelé obce nebo jejího okolí považují Černožice za prokleté...

Na Královéhradecku se u obce Černožice stalo mnoho nehod s tragickým koncem. Během jediného roku se obrátil život vzhůru nohama dvěma rodinám a pozůstalým. Na jednom z úseků zemřeli rodiče teprve čtyřleté holčičky a mladík, který do jejich auta narazil. V červenci minulého roku zase došlo ke srážce osobního auta s vlakem.

Rodina se srazila s jedoucím vlakem

Při červencové nehodě přišli o život čtyři lidé. Sedmačtyřicetiletý Daniel zahynul se svou dvaatřicetiletou ženou Veronikou. Vezli s sebou i osmiletou a pětiletou dceru, které při nehodě bohužel také zemřely. Tehdy se vlak řítil vysokou rychlostí a auto před sebou po nárazu tlačil zhruba tři sta metrů.

Vyšetřování ukázalo, že viníkem měla být žena, která v té době řídila. Nejdřív to vypadalo, že světelná a zvuková signalizace nefungovala, to však vyvrátila policie s tím, že vše bylo v pořádku. "Trestní stíhání je nepřípustné proti tomu, kdo zemřel," prohlásila mluvčí policie Iva Kormošová. S tím byl případ uzavřen.

Přežila jen čtyřletá Viki

31. května, o 11 měsíců později, došlo v Černožicích k další tragické autonehodě. Sedmadvacetiletý Petr podle přátel miloval rychlou jízdu a často si na silnici zariskoval. To se mu tentokrát vymstilo, když ve svém BMW ve velmi vysoké rychlosti při předjíždění čelně srazil tříčlennou rodinu v octavii. Tam seděl 40letý Radek s přítelkyní Janou a čtyřletou Viktorkou.

Viktorka jako jediná nehodu přežila a v současné době je v nemocnici, kde podstupuje různé zákroky, aby byly napraveny škody, které si z nehody odnesla. Rodinní známí uvádí, že Viktorka je na tom už lépe a "z nejhoršího je venku". Byly založeny dva transparentní účty, kam mohou lidé přispět na její lepší život a pohřeb rodičů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy