Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Obě OTĚHOTNĚLY V PATNÁCTI! Iva (18) z Výměny si předtím prošla peklem, co Katka (15) z Malých lásek?

+ Dalších 21 fotografií
Stejný osud, jiné příčiny. Iva (18) s Marianem (46), které známe z Výměny manželek, otěhotněla v patnácti. Ve stejném věku přišla do jiného stavu i Katka (15) s Tomášem (17) z nového dílu Malých lásek. Nestihla si nechat předepsat antikoncepci a Petr je alergický na latex, z nějž se vyrábějí kondomy. V čem jsou ale Iva a Katka jiné?

Ivu a Mariana proslavila Výměna manželek, na Katku a Tomáše budeme vzpomínat díky Malým láskám. Oba páry mají mnoho společného.

Marian i Petr svým láskám udělali dítě v patnácti letech. Iva vyrůstala v problémovém prostředí, zapletla se se špatnými lidmi a už jako dvanáctiletá začala brát drogy. Nese si i další trauma, v útlém věku ji totiž znásilnili. Skončila v pasťáku, odkud ji vysvobodil právě šestačtyřicetiletý Marian. A hned spolu založili rodinu, v šestnácti se Ivě narodila dcerka Dominika, letos v srpnu přivedla na svět malou Anetku.

Ani Katka neměla jednoduché dětství, rodiče se rozvedli a vychovávala ji pouze maminka. Rozhodně si však neprošla takovým peklem jako Iva. Stačilo, aby si nechala předepsat antikoncepci, a nemusela se stát v patnácti maminkou. Její přítel Tomáš je totiž alergický na latex. Přes nízký věk si chtěli miminko nechat, a tak Katka porodila malého Dominika. Porod to nebyl zrovna jednoduchý, ještě školou povinná dívka u něj trpěla bolestí. Všechno ale dobře dopadlo.

„Bojím se toho, že budu špatný táta. Určitě nechci dělat něco špatně,“ strachuje se sedmnáctiletý tatínek Tomáš. Maminka Katky se v televizi dušovala, že jim bude hodně pomáhat. Především na mladičkém párečku teď ale bude, aby se stali dobrými rodiči!

Mohlo by vás zajímat

Další články