Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Obě Leošovy osudové Moniky pohromadě: Slavily narozeniny Marešova syna Matěje

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
láska
Syn Leoše Mareše a Moniky Marešové (44) Matýsek oslavil desáté narozeniny. Blonďatý klučina musel být štěstím bez sebe. Kromě kamarádů měl na oslavě oba dva rodiče a Leoš dorazil i se svojí druhou ženou Monikou (38). Na společné fotografii se tak sešly obě Leošovy osudové ženy.

Monika jedna a Monika dvě. Obě mají stejné jméno, jedna Leošovi porodila dva krásné kluky, druhá je jeho, zdá se, osudovou láskou. Obě dvě se sešly při příležitosti narozenin malého Matěje. Čas letí a mladšímu synovi Marešových je už neuvěřitelných deset let.

Z fotografií, které zveřejnila Matýskova maminka Monika (44), je vidět, že si klučina oslavu náramně užil. Nechyběla ani babička a prababička, tedy Leošova babička, kterou moderátor před nedávnem vyvezl na oběd do centra Prahy.

Na společné fotce všech účastníků oslavy dělí obě Moniky Marešové několik lidí, není však důvod si myslet, že ty dvě k sobě chovají zášť. První Leošova žena, která rozchod s Leošem těžce nesla a dokonce skončila na antidepresivech, má tuto kapitolu uzavřenou a nyní se věnuje hlavně sobě a dětem. Žádný muž se po jejím boku neobjevuje, buď je tedy po mnoha nevydařených vztazích raději sama nebo už si své soukromí chrání natolik, že o svém vztahu raději s nikým nemluví.

Související články

Další články