Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Období plné slz pro olympijskou vítězku Evu Samkovou: Po smrti otce přišla i o maminku

Eva Samková
Zdroj: Czech News Center, a.s./Martin Sekanina / CNC / Profimedia
+ Další 4 fotografie
úmrtí v rodině
Snowboardkrosařka a olympijská šampionka Eva Samková (27) zažívá velmi krušné a těžké období. Teprve před dvěma lety zemřel její otec Roman (†54) a o víkendu po krátké, ale zato těžké nemoci přišla i o maminku Ludmilu. Eva se teď chce věnovat hlavně rodině.

O úmrtí maminky Evy Samkové se lidé mohli dozvědět prostřednictvím facebookové stránky, kterou pro snowboardkrosařku spravuje její tým. Během dvou let přišla o oba milované rodiče a teď bude chvíli trvat, než se z toho vzpamatuje.

"Eva se rozhodla v nastalé situaci věnovat veškerý čas a energii jen svým nejbližším. Prosíme tímto vás, novináře, a také veřejnost o respektování tohoto rozhodnutí olympijské vítězky," napsal za Samkovou a její tým Saša Kiment.

Nadaná snowboardkrosařka

Samková se stala olympijskou vítězkou v Soči 2014. Před dvěma lety se jí podařilo v Pchjongčchangu vyhrát bronz a minulý únor získala první zlato na mistrovství světa. Eva je také trojnásobnou šampionkou v kategorii juniorů, dvakrát se stala královnou Světového poháru a vyhrála snowboardcross na univerziádě.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy