Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Obdivovatel šestnáctek Matuš o svých EXEKUCÍCH za statisíce: Dluh na nájmu a jízdy načerno

Zdroj: Facebook B. Matuše
+ Další 4 fotografie
CÁCORKOMIL
Jak eXtra.cz již informovalo, zpěvák Bohuš Matuš (45) má na krku hafo exekucí, jednu ale nechal úplně zbytečně „hnít“ tak dlouho, až z necelých padesáti tisíc vyrostla na pětinásobek. Máme jeho exkluzivní vyjádření, v němž se přiznává k nezodpovědnosti, slibuje ale, že už brzy bude napraveným hříšníkem!

Má možná absolutně nejlepší hlas u nás a měl by vydělávat jako málokdo, ale přesto si nasekal nesmyslné dluhy, které nestíhá splácet. Bohuš Matuš se na základě našeho článku o jeho exekucích ozval do redakce a vše potvrdil.

„Bydlel jsem v bytě, z kterého jsem se neodhlásil a oni mi ty tři nájmy započítali jako dluh. S tou paní jsem se domluvil, ale ona to hodila na exekuci. Udělala to i dalším lidem,“ postěžoval si Matuš na to, jak mu vznikl čtvrtmilionový dluh.

„Honím to už dlouho. Ale ten dluh jsem čerstvě zaplatil. Neubližujte mi,“ prosil nás s tím, ať článek vymažeme, protože je podle něj nepravdivý, i když jeho věrohodnost vzápětí plně potvrdil.

Hlava v písku

„Splácel jsem tu cifru rok z honorářů z muzikálů a je to pár dnů, co jsme poslali posledních 58 tisíc. Exekuce se bude vymazávat. Byla tam jistina 40 tisíc, ale vzniklo z toho 250 tisíc. To byl od nich podvod. Nakouřili mi to tak vysoko jenom kvůli tomu, že jsem Bohuš Matuš (45). Trápil jsem se tím a nechtěl to platit. Moje manažerka mi ale doporučila, abych to uhradil,“ vysvětlil nám zpěvák, jehož hlas obdivoval i Karel Svoboda, tvrdě ale kritizoval jeho přístup k lidem a hudbě.

A co další exekuce? „Bylo toho tam víc, ale všechno jsem to vyřídil. V tuhle chvíli žádnou exekuci nemám,“ dušuje se. Jenže z Centrální evidence exekucí záznam vymažou do tří dnů od chvíle, kdy je exekuce skutečně uhrazena. A ještě v pátek odpoledne v databázi osm záznamů visí, včetně té čtvrtmilionové.

Později umělec, jenž randí s šestnáctkou, přiznal, jak to ve skutečnosti je.

„To byly nějaké blbosti z dopravního podniku. Jde o pokuty po osmi tisících. Dáváme jim to na základě splátkového kalendáře. Pak tam byla ještě exekuce kvůli účtům za telefon. A to je všechno,“ dodal s tím, že díky zvýšenému zájmu o jeho vystoupení bude mít už brzy absolutně čistý štít.

Aktualizace: 8. června nám Matuš poslal úryvky z dokumentu, podle nějž soudní exekutor největší umělcovu exekuci zastavuje. V centrální evidenci exekucí sice nadále zůstává (po zaplacení dluhu by měla exekuce z databáze zmizet do tří dnů), ale o zastavení může požádat i věřitelka, pokud se s ní Bohuš domluvil. „Vlastně díky vám jsem to začal řešit. Díky!“ napsal nám Matuš.

Související články

Další články