Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Obdařená moderátorka TV Nova Marcela Škábová porodila: Slova plná dojetí a krásné jméno

+ Dalších 11 fotografií
má chlapečka
Moderátorka TV Nova Marcela Škábová (35) porodila. V současné době zažívá pocity neskutečného štěstí. Její první dítě dostalo jméno Erik a porod proběhl bez jakýchkoliv komplikací. Marcela neskrývala slova dojetí.

Marcela Škábová Tomčíková patří mezi nejkrásnější reportérky na Nově. V současné době má ale úplně jiné starosti. Moderátorce se narodil dlouho očekávaný syn a dostal krásné jméno Erik.

„Tak už jsme tři. Dneska ráno se nám narodil Erik. Štěstí, jaké nemá obdoby. Nepopsatelné. Všem díky za podporu,“ napsala Marcela na sociální sítě. Podle informací porod proběhl v naprostém pořádku a miminko se těší dobrému zdraví.

„Rodila jsem v rakovnické porodnici. Pocházím z Rakovníku, takže jsem vlastně rodila doma. Manžel byl celou dobu se mnou a byl mi velkou oporou. Vše proběhlo to bez problémů. Když Erik poprvé zakřičel, tak se mi draly slzy do očí, prostě nepopsatelný pocit,“ řekla redakci novopečená maminka.

Erik má 3,25 kg a 49 cm. „Teď jsme tady spolu my tři a užíváme si rodinné štěstí,“ dodala.

Mohlo by vás zajímat

Další články