Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Obdařená herečka z Ulice se vrací: UKÁŽE SVOJE MELOUNKY I V SERIÁLU?

Ta je teda má.
Zdroj: TV Nova, Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
To jsme se načekali. Jedna z nejvíce obdařených hereček z Ulice se konečně vrací na obrazovky. Jana Sováková se nedávno pochlubila na mole svými přednostmi a my doufáme, že něco z nich ukáže i divákům seriálu Ulice!

Jana Sováková (40) se nejvíce proslavila svojí rolí Ingrid v nekonečném nováckém seriálu Ulice. Hodně dlouho jsme ji v žádném díle neviděli. To se ale změní, jelikož se vrací, a to v plné parádně.

Nečekají ji ale příjemné momenty. Zjistí totiž, že velmi reálně přijde o své kadeřnictví. To samozřejmě přinese šok i jejím kolegyním. Starostkou města je ale její stará dobrá kamarádka Světlana, a tak to nějak zase dopadne…

V každém případě Ingrid je pořádná prostopášnice. Nedávno si totiž střihla roli modelky a ukazovala se v hodně odvážných modelech. Dokonce ukázala prsa v celé kráse a nezapomněla ani na své bradavky.

Tak doufejme, že se trochu poodkryje v oblíbeném seriálu. Tam už jsme v jejím podání v minulosti zažili postelové scény a odhalené momenty, ovšem chybí nám to. Jana má stále hodně co ukazovat a my se rádi podíváme!

Související články

Další články