Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Obdařená Berenika Kohoutová se toho nikdy nebála: Už v 17 letech předvedla dráždivý striptýz

Berenika Kohoutová v Soukromých pastech.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 20 fotografií
Berenika Kohoutová (27) patří mezi naše nejvíce obdařené herečky. Nejenom fanoušky ráda provokuje svými nahými snímky. Ve filmech a seriálech ukazuje prsa, v soukromí zase vystavuje nahou zadnici. Jestli si někdo z vás myslí, že se Berenika takhle odhaluje až v poslední době, tak jste na omylu. Už v 17 letech ukázala své vnady a ještě kousek navíc.

Berenice Kohoutové je sice teprve sedmadvacet let, ale co se týče nahoty, tak toho stihla za svoji hereckou kariéru poměrně hodně. Všichni diváci u televizních obrazovek jásají, když se v nějakém filmu nebo seriálu objeví právě Berenika.

Ve většině případech to totiž znamená, že opět uvidíme její dokonalá ňadra v plné kráse. Když se ovšem svlékne celá, tak zejména pánům spadne brada. Berenika není typ vyhublé dívky, ale holky krev a mléko s pořádnými tvary.

Naposledy jsme mohli Bereničina prsa vidět v seriálu Dabing Street. I ve filmu Můj vysvlečený deník bylo na co koukat. Herečka začala se svlékáním už v sedmnácti letech, kdy účinkovala v jednom z dílů seriálu Soukromé pasti.

Tam si střihla menší roli dcery, kterou sexuálně zneužíval otec. I když toto téma není zrovna nejpřívětivější, na mladičkou Bereniku je skvostný pohled. Už v jejích sedmnácti letech bylo rozhodně na co se dívat.

Berenika v Soukromých pastech ukázala výstavní prsa i zadeček. Na žhavé fotky se můžete podívat v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy