Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Obchody Žabka se rozrůstají. Ve Strašnicích byl otevřen již 102. obchod

Oblíbená síť obchodů Žabka hlásí hned z kraje roku další přírůstek. Nová prodejna se otevřela dnes na Praze 10 v ulici Starostrašnická. Jedná se tak o 102 obchod sítě Žabka. Zákazníci se opět mohou těšit na příjemné moderní prostředí, které nabízí pohodlné nakupování v dobré dostupnosti s dlouhou otevírací dobou (denně od 6 do 22 hodin) a 363 dní v roce. Zároveň nabízí širokou škálu doplňkových služeb, kterou znají zákazníci z dalších obchodů Žabka.

Obchody Žabka se u zákazníků těší stále větší oblibě, nahrává tomu i skutečnost, že poskytují ideální místo pro pohodlné a rychlé nákupy, široký výběr produktů. V kombinaci s dobrou polohou představují pak základní konkurenční výhody. Platí to i pro nově otevřenou prodejnu na Praze 10 v ulici Starostrašnická. „Máme velkou radost, že se nám v poměrně krátké době podařilo otevřít další novou prodejnu v Praze. Tentokrát jsme svěřili obchod do rukou nového franšízanta v naší síti pana Tomáše Huka, který nás přesvědčil svými bohatými zkušenostmi s řízením obchodu,” říká Radim Lunda, generální manažer sítě prodejen Žabka. Na prodejní ploše 90 metrech čtverečních pořídí zákazníci vedle širokého sortimentu produktů včetně čerstvých potravin i bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů. „Věříme, že i díky této široké nabídce služeb, ocení zákazníci z řad místních obyvatel pohodlné nakupování v Žabce. A tímto obchodem rozhodně nekončíme a brzy ho budou následovat další a to jak v Praze, tak i v dalších městech,” dodává Radim Lunda. V současnosti provozuje obchodní síť Žabka celkem 102 prodejen.

O společnosti Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.

• Tesco Franchise Stores provozuje zavedenou síť prodejen potravin Žabka v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji ale také v dalších lokalitách Středních, Západních, Jižních či Severních Čech. • Cílem a vizí je poskytnout zákazníkům snadný a pohodlný nákup, nabízet co nejširší sortiment, aby vždy nalezli to, co zrovna potřebují, a zajistit jejich maximální spokojenost s obchody a službami Žabka. • 1. dubna 2011 se společnost Žabka, a.s. stala součástí skupiny Tesco v České republice. • Otevírací doba těchto provozoven (6 – 23 hod.) je pouze jedním z mnoha důvodů, proč jsou prodejny potravin tak populární. Šíře sortimentu, umístění ve vaší blízkosti a nároky na kvalitu obsluhy a poskytovaných služeb je to, co dělá Žabku Žabkou. • Obchody fungují ve formě franšízy, což znamená, že jsou provozovány nezávislými podnikateli podle standardů definovaných společností Tesco.

Mohlo by vás zajímat

Další články