Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Obchodníci si povodili Čechy jako loutky! Na co je nalákali do prodejny? To si sednete na zadek!

Lidé stáli v prodejně dlouhé fronty kvůli montérkám.
Zdroj: Hornbach
Tolik lidí na jednom místě u nákupního centra jste viděli možná tak naposled na Black Friday, a to ještě ani ne v Česku. Dnes dopoledne lidé málem zbořili Hornbach. Obchodníci totiž vymysleli akci, na kterou chtěli lidi nalákat. Jenže nikdo netušil, že to bude mít takový úspěch. Neuvěříte, proč se tam všichni vydali.

Kde je něco zadarmo, tam samozřejmě nesmí chybět ani Češi. A tak se dnes u prodejny v Chuchli tvořily dlouhé fronty. Desítky lidí chtěly být mezi prvními a dostat zaslouženou cenu.

Češi totiž dnes vyrazili do Hornbachu pro nové montérky zdarma. Obchodní dům vyhlásil soutěž pro prvních 300 návštěvníků. Když jste dnes přišli do prodejny ve svých starých montérkách, dostali jste za ně nové. A to už se vyplatí.

Český národ má asi velkou oblibu v zahradničení. Navíc ti návštěvníci, kteří přišli ve spodním prádle, dostali k montérkám tričko dle výběru zdarma. A to už chtělo opravdu velkou odvahu.

Související články

Další články