Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Obavy o její zdraví? Hana Gregorová zažívá usmíření v rodině…

Co se změnilo?
+ Dalších 10 fotografií
Vypadá to, že se blýská na lepší časy... V rodině Hany Gregorové (65) dochází ke smíření. Redakce eXtra.cz má hodně pikantní detaily o tom, že mezi herečkou a jejím synem a dcerou dochází k výraznému zlepšení vztahů!

Když se Hana Gregorová vrátila po dramatickém rozchodu k mladšímu milenci Ondřeji Koptíkovi (33), rozhádala se s ní dcera Rola i syn Ondřej. Jejich vztahy v tu chvíli byly na bodě mrazu. Jenže uplynulo několik měsíců, Hana Gregorová neuhnula ve vztazích ani o milimetr a až na narozeniny se dočkala smířlivých zpráv od svých potomků.

„Ondra s Rolou jí psali, že by se s ní rádi setkali. Zatím k tomu ale nedošlo. Ale vypadá to, že to Hanku hodně potěšilo, proto o tom mezi kolegy mluví,“ řekl člověk blízký Gregorové, která v posledních týdnech zažívala kruté problémy s onemocněním chodidla, když se jí na levé noze udělala patní ostruha. Právě Koptík dokázal, že je milující partner, když se o svou lásku dnem i nocí staral…

Teď to vypadá, že i vztahy v rodině se značně vylepší. A to pro populární herečku je hodně dobrá zpráva. Nemá totiž většího přání, než aby všichni přijali skutečnost, že se zamilovala do mladšího muže.

Mohlo by vás zajímat

Další články