Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Obávaná Tatiana Drexler ze StarDance: Její největší TAJEMSTVÍ! Kdo ji v životě likvidoval?

+ Další 4 fotografie
STARDANCE
Dlouholetá porotkyně StarDance Tatiana Drexler (55) dokáže každého sejmout tak, až by se studem nejradši propadl k zemskému jádru, zároveň to ale umí být i veselá ženská, co zvládne soutěžícím i polichotit. Víte vůbec, jaká je v soukromí a jaký složitý příběh za sebou má?

Tatiana není žádná hloupá teoretička, co jen remcá a přitom by na parketě hned došla ke zlomenině. Je to několikanásobná mistryně Slovenska, devítinásobná finalistka mistrovství Německa a semifinalistka mistrovství světa profesionálů. Dvacet let v tanci závodila a patří k nejúspěšnějším československým tanečnicím vůbec.

Odbornice v matice

Takže jde o odbornici na svém místě a z toho důvodu je v porotě StarDance už od roku 2007.

Málokdo o ní ale ví, že má „vejšku“, Univerzitu Jana Amose Komenského v Bratislavě. Že je jejím oborem tělesná výchova, to asi nikoho nepřekvapí, někdo ale možná bude v šoku z toho, že jako druhou oblast svého zájmu si vybrala matematiku. Právě proto asi vždycky dokáže vybrat příhodnou známku při hodnocení taneční dvojice ve StarDance.

Rozvod a dluhy

Žije v německém Hannoveru. Do SRN emigrovala v roce 1987, tedy dva roky před sametovou revolucí. A užila si svoje i v utečeneckém táboře. Odtud však naštěstí dokázala včas vypadnout právě díky tanečnímu umu a brzy se vypracovala.

Tatiana Drexler je podruhé vdaná. Jejím prvním mužem byl Peter Ingriš a vztah skončil dramaticky. Už se tak nesnášeli, že spolu nemohli zůstat ani v jedné místnosti. „Po manželovi mi zbyly dluhy,“ říká dnes Tatiana. Proto začala létat učit i do Moskvy k boháčům, aby částku rychle splatila.

Doma má kriminalistu

Jejím druhým a nejspíš i posledním manželem je kriminalista Harmut Hopp, s nímž se seznámila opravdu zajímavým způsobem. Měla s ním autonehodu a policista její karambol vyšetřil tak, až se spolu objevili na radnici. A od té doby už jí pořád pomáhá a chrání ji.

Mimochodem: Harmut miluje českou StarDance. Naším jazykem sice prakticky vůbec nic neumí, ale tanec je mezinárodním způsobem dorozumívání, takže si pořad stejně užívá. A sám pro sebe si odhaduje, kdo co právě asi tak mohl říci. Hodně často se splete především u Marka Ebena!

Nestihla mít děti

Drexler je bohužel bezdětná a jde o věc, která ji v životě asi nejvíc mrzí. Bohužel ale příhodný čas prošvihla, a to včetně adopce. Chtěla o ni žádat v osmatřiceti, v Německu lze ale adoptovat maximálně do pětatřiceti let věku. Snažila se však nelitovat a místo toho se naplno vrhla do práce.

Možná také kvůli absenci potomků mohla pracovně procestovat úplně celý svět. Dělala nejen v Německu, ale byla i v Číně, ve Spojených státech i v mnoha jiných zemích. Prý by nebylo moc těch, které s tancem nenavštívila. A nejspíš kvůli tomu dnes cestování nemá moc ráda, užívá si domova a ani na dovolené nejezdí. „Jen lyže nevynechám,“ říká.

Jak zuří

Někoho možná překvapí, že tahle věčně usměvavá dáma umí být taky pěkně rozzuřená. „Protože jsem při práci stále obklopená muzikou, užívám si vzácné chvíle klidu. Na hluk jsem alergická, při výuce, když žáci hodně hlučí a pokřikují, občas ztratím nervy a rozběsním se, ať zavřou klapačky,“ prozradila v roce 2015 Novinkám.

Tatiana je věřící a nesnáší nepoctivost a radši by si zlámala ruce, než aby třeba jela načerno tramvají. A je i amatérská psycholožka. Pokud chcete vědět, jestli vám to v manželství klape, jděte k ní na kurz. Během chvíle podle způsobu vašeho vzájemného kontaktu bezpečně pozná, kdo má problém a kdo ne.

A na závěr někoho asi překvapí její slova k tomu, jak hodnotí taneční um umělců ve StarDance. Moc pochvalné to není. „Na konci znají pouze konkrétní nadřené choreografie, ale k umění tančit to má daleko,“ tvrdí nekompromisně.

Mohlo by vás zajímat

Další články