Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Oba kandidáti na prezidenta mají odvoleno: Na Drahoše čekaly děti, na Zemana nikdo neskákal

Prezidentské volby 2018
Zdroj: Twitter
+ Dalších 15 fotografií
Oba dva kandidáti na prezidenta České republiky mají odvoleno. Miloš Zeman (73) i Jiří Drahoš (68) dorazili k volbám v dobré náladě. Uvidíme, jak se budou tvářit, až se v sobotu v odpoledních hodinách sečtou všechny hlasy a výsledek bude znám.

V pátek ve čtrnáct hodin započalo druhé kolo prezidentské volby na další pětileté období v Česku. Známé osobnosti do poslední chvíle burcovaly lidi, aby nakonec k volbám šli a volili. Dnes mohou lidé hlasovat od 14 do 22 hodin a zítra od 8 do 14 hodin.

Oba dva kandidáti na prezidenta Miloš Zeman (73) i Jiří Drahoš (68) už mají odvoleno. Současný prezident přišel v doprovodu první dámy Ivany Zemanové, polonahé aktivistky se tentokrát nekonaly. Na Jiřího Drahoše zase čekaly děti, které mu chtěli potřást rukou a vyfotit se s ním.

V prvním kole prezidentských voleb volilo Zemana zhruba dva miliony lidí. Jiří Drahoš získal 1,4 miliony hlasů, což je úctyhodné číslo.

Očekává se, že hlasy by měly být sečteny v sobotu kolem 16 hodiny. Již zítra budeme vědět, kdo bude tenhle národ příští roky reprezentovat. Jiří Drahoš nebo Miloš Zeman. Vybírejte podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

„Tak odvoleno, přátelé! Věřím, že šance na to, že se posuneme vpřed je veliká. Naděje na změnu se nese napříč celou společností. Přišly mi ji vyjádřit i děti ze ZŠ Járy Cimrmana v Lysolajích, které mi předaly vlastnoručně nakreslený obrázek pro štěstí. Upřímně a s dojetím děkuji! A prosím, přijďte k volbám, přijďte k volbám a přijďte k volbám,“ napsal Jiří Drahoš na svém facebookovém profilu.

Související články

Další články