Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Oba jsou zoufalí a hledají lásku: 7 důvodů, proč to dají Brad Pitt a Jennifer Aniston znovu dohromady!

Tihle dva to dají zaručeně opět dohromady!
Zdroj: Profimedia.cz/Warner Bros.
+ Dalších 68 fotografií
Brad Pitt (54) a Jennifer Aniston (49) jsou třináct let po rozvodu oba opět volní. Pitta už v září 2016 odkopla Angelina Jolie (42) a Jennifer to tento týden definitivně ukončila s exmanželem Justinem Therouxem (46). Nic tak už nestojí v cestě tomu, aby se k sobě Jennifer a Brad vrátili. Tady je 7 důvodů, proč se tak zaručeně stane!

Stará láska nerezaví a v případě Jennifer Aniston (49) a Brada Pitta (54) to platí dvojnásob. Když se v říjnu 2005 rozvedli, Aniston málem skončila na psychiatrii a Brad byl šťastný, že má doma Angelinu Jolie (42). Jenže teď jsou na tom mizerně oba, takže je ten nejvyšší čas dát to znovu dohromady! Důvodů je víc než dost!

  • 1. Jennifer Brada nikdy nepřestala milovat. Zkoušela ho nenávidět. Zkoušela zapomenout. Našla si jiné partnery. Ale nic z toho nezabralo. Jennifer je zkrátka do Brada zaláskovaná i třináct let po bolestném rozvodu. Vymazat Pitta ze života nezvládla. Zato si dokázala vypěstovat nefalšovanou nenávist k Angelině Jolie, která jí Brada tehdy vyfoukla.
  • 2. Ve dvou se to lépe táhne. I kdyby už to nemohlo začít jiskřit jako kdysi, nespornou výhodou vztahu Jennifer a Brada by bylo, že už se znají. Vědí, co od sebe mohou navzájem očekávat. A aspoň se nebudou utápět v depresích, že jsou v padesáti sami a už je nikdo nechce.
  • 3. Brad si potřebuje spravit chuť. Angelina a sexy? To platilo naposledy v devadesátých letech. Pitt si nutně potřebuje osvěžit, jak má správně vypadat žena. A tyto atributy Jennifer naprosto splňuje. Už když Brad před pěti lety viděl film Millerovi na tripu, kde se Aniston svíjela v sexy prádle, dost se mu zastesklo. Teď má příležitost tohle tělo opět laskat.
  • 4. Hladký penis Brada Pitta. Povídačky, že má Brad kůži na své chloubě hladší než had, kolují už hodně dlouho. Takže Jennifer to k Bradovi kromě jiných důvodů táhne taky kvůli tomu, aby si to v posteli po letech zase pořádně užila. Těžko říct, jak herečce slouží paměť, ale pokud je tento detail o Pittově penisu pravdivý, Jennifer na něj určitě nezapomněla.
  • 5. Jennifer chce dítě. Herečka touží po potomkovi snad od doby, kdy ještě ani nevěděla, jak se děti dělají. Je jí skoro padesát a ještě se nezadařilo. Takže s kým jiným by si měla miminko konečně pořídit, než se svou životní láskou Bradem Pittem? Je to jasné jako facka!
  • 6. Musí jim to natřít. Jolie a Theroux se nehroutí. Brad a Jennifer vypadají, že jsou z rozchodů na dně. Takže by se měli začít scházet, aby ukázali, že psychické potíže je ani trochu netrápí.
  • 7. Hvězdná záře. A když k tomu všemu připočteme, jaký zájem médií by Brad a Jennifer svým vztahem vyvolali, už snad nikdo nemůže pochybovat. Je otázkou týdnů, kdy paparazzi tuhle dvojici někde nachytají!

Související články

Další články