Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

O2 TV se podařil husarský kousek. Petr Čech se vrací k českému fotbalu!

O2 TV se podařil husarský kousek. Petr Čech se vrací k českému fotbalu!
Zdroj: Havas Worldwide Prague a.s.
Petr Čech

Vítěz Ligy mistrů, rekordman anglické Premier League a jeden z nejznámějších českých sportovců hlásí velký návrat do tuzemského fotbalového rybníčku. Kdo by však čekal, že brankářská legenda opráší své rukavice jako v nedávném zápase za rezervu Chelsea, ten je na omylu. Petr Čech skočil po roli ambasadora nejsportovnější televize u nás!

Doma je doma, řekl si nejspíše Petr Čech, a rozhodl se, že chce divákům O2 TV přinášet pikantní názory a komentáře na fotbalové dění v české kotlině. A že bude o čem mluvit.

Petr Čech: Pro fanoušky je O2 TV jasná volba

„O2 TV nabízí na českém trhu velmi atraktivní přímé přenosy, vytváří zajímavý doprovodný program a v oblasti technologií patří k absolutní špičce srovnatelné s těmi nejlepšími sportovními televizemi v zahraničí. Pro fanoušky sportu je v mých očích O2 TV jasnou volbou. Především z tohoto důvodu mě možnost spolupráce nadchla,“ raduje se Petr Čech, který si již stihl skočit do portugalského Lisabonu na natáčení O2 TV kampaně.

Legendární „Čechíno“ se tak ocitne ve vytříbené společnosti nových ambasadorů O2 TV. Do této partičky se zařadil i populární bijec Makhmud "Mach" Muradov a tenistka Karolína Plíšková. Již nyní prosakují spekulace, že by se diváci O2 TV mohli dočkat zajímavého měření sil. Vyzve Muradov k souboji Čecha? Nadělí Plíšková oběma borcům kanára? Vypadá to, že fanoušci se rozhodně nudit nebudou.

O2 TV je dostupná pro všechny, stačí připojení k internetu. Balíček O2 TV Sport Pack si pořídíte již za 199 Kč na třicet dní. Můžete se dívat s celou rodinou a užívat si mnoha funkcionalit. Velkou výhodou je tzv. multidimenze, díky které lze přehrát jakýkoliv zápas až sedm dní zpětně nebo sledovat několik sportovních přenosů současně, cokoli si zastavit, přetočit nebo nahrát.

Vše o O2 TV najdete na webu o2.cz/tv nebo na lince 800 02 02 02.

AdvertisementDalší články

Nejnovější kauzy