Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

O vítězce Miss Německo rozhodnou jen ženy! Plavky zakázány a soutěží dívka s africkými kořeny

Zdroj: Instagram - Itanajama Akeri
+ Dalších 5 fotografií
nová pravidla
Na úvodní fotce je Itanajama Akeri, která se chce stát Miss Germany. Vedení soutěže už loni přišlo s korektním konceptem, protože zmizela tradiční promenáda v plavkách. Soutěž se ale mění dál. Letos poprvé po 93 letech bude porota složena jen z žen. Místo fyzické krásy se bude hodnotit hlavně osobnost a životní příběh.

Miss Germany se výrazně mění. Od fyzické krásy se posouvá ke korektnosti a hledá se hlavně silná a výrazná osobnost. O korunku královny se popere 16 finalistek, které letos budou hodnotit jen ženy. Ty se zaměří zejména na to, jaký příběh za sebou finalistky mají.

Plavky jsou tabu

Od obdivování fyzické krásy a ženských křivek se ustupuje kvůli možnému obtěžování a kampani MeToo, která v německé společnosti stále hodně rezonuje. Promenáda v plavkách je překonaná minulost. Šéf soutěže Max Klemmer řekl, že soutěž nyní bude mnohem spravedlivější.

Vedení soutěže se nechalo slyšet, že v budoucnu se možná muži do poroty zase vrátí, letos ale mají zaracha. Nejkrásnější ženu Německa letos budou vybírat třeba hlasatelka televize RTF Frauke Ludowig či sportovkyně Anna Lewandowska.

Mezi velké favoritky patří krásná Itanajama Akeri, která má kořeny v Africe. Nejen na její fotky se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články