Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

O víkendu se prudce ochladí! Je už čas vytáhnout mikiny?

Je už čas vytáhnout mikiny?
Zdroj: profimedia.cz
Předpověď hovoří jasně. Oblačno až zataženo, déšť a přeháňky. Tenhle víkend to asi nevypadá na grilovačku na zahrádce. Raději si dejte filmový maraton a nebo ulehněte k dobré knize. Na letní zábavu to moc nevypadá.

Na sobotu meteorologové hlásí oblačno s přeháňkami. Nejnižší teploty by měly klesnout na 12 °C. Odpoledne už by se mělo vyjasňovat, teploty se však budou pohybovat stejně. Nejnižší denní teploty by měly být na Moravě a ve Slezsku. V noci na neděli by se teploty měly pohybovat přibližně kolem 10 °C. Můžeme také počítat s mírným větrem s ojedinělými nárazy až 15 m/s.

Neděle by měla být prosluněnější, ojediněle přeháňky. Teploty by mohly dosáhnout na 25 °C s mírným severozápadním větrem. Počasí bude tedy přát krásné procházce, popřípadě nějakému delšímu výletu. Se spaním po širákem ale moc nepočítejte. V noci budou teploty klesat na 14 °C, místy opět na 10 °C.

Vytáhněte mikiny, teplé ponožky a raději zůstaňte v teple domova. S vedry se do konce tohoto týdne můžeme rozloučit. Na příští týden je hlášeno opět 30 °C, tak můžeme doufat, že léto neskončilo a srpen nám ještě přinese pár příležitostí na letní koupačky.

Podrobnější předpověď naleznete ZDE.

Související články

Další články