Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

O tohle jsi, Felixi, přišel: O 40 let mladší Lucie Gelemová jako klečící, společenská i vařící

Ty nejlepší momenty ze vztahu Lucie s Felixem.
Zdroj: Profimedia / Se souhlasem L. Gelemové / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Výtvarnice Lucie Gelemová (37) se pro eXtra.cz svěřila, že se nadobro rozešla s muzikantem Felixem Slováčkem (77), se kterým je dělil čtyřicetiletý věkový rozdíl. Za dobu jejich sedmiletého vztahu toho prožili mnoho. Dovolené, společenské akce, bohaté vyvařování, rodinné chvíle i jeden klečící snímek, který někteří pravděpodobně již nikdy neodstraní z paměti. 

S oficiálním vyjádřením jejich rozchodu chtěli počkat do 23. května, kdy oslaví Felix Slováček své narozeniny. Nakonec ale byla sama výtvarnice Lucie Gelemová nucená jít s pravdou o několik dnů dříve, a to kvůli údajným spekulacím, které již vznikaly. "Život je příliš krátký a já už jej nechci dál trávit v takto toxickém prostředí. Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově a s Felixem po 7 letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu," svěřila se půvabná výtvarnice.

V době, kdy muzikant Felix Slováček opustil svou stále manželku Dádu Patrasovou kvůli o čtyřicet let mladší výtvarnici Lucii Gelemové, tak málokdo věřil, že nejde pouze o Felixův úlet. Po několika letech ale dokázali mnoho lidí přesvědčit, že mezi nimi láska skutečně je. Nyní se rozešli, ale přesto zůstávají přátelé.

Společné momenty

Za sedm let toho společně prožili spoustu, navštěvovali společenské akce, jezdili na dovolené a užívali si navzájem přítomného okamžiku. Jak se navíc říká: Láska prochází i žaludkem, čehož si byla Lucie zřejmě velmi vědomá a pro svého Felixe vyvařovala i pekla různé kulinářské speciality, o kterých se může mnoha jiným mužům pouze snít.

Jak už to v životě bývá, tak i skutečná láska někdy po čase vyhasne a Lucie s Felixem se rozhodli, že nyní půjdou každý svou životní cestou. V galerii si připomeňte ty nejhezčí momenty jejich vztahu. Od počáteční lásky přes momenty, kdy se hodili do gala, i úsměvný snímek, na kterém klečí Lucie v plavkách u nohou hrdého Felixe.Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy