Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

O těle téhle blonďaté české policistce všichni mluví: Co skrývá Lenka pod uniformou?

Lenka vypadá jako křehká blondýnka, ale zdání klame!
Zdroj: www.lenkaferencukova.com
+ Dalších 10 fotografií
Od Lenky Ferenčukové by se jistě nechal zatknout kdekdo. Vypadá jako sympatická a křehká blondýnka, ale není tomu tak. Pod uniformou totiž skrývá namakané tělo!

Obvod Lenčina bicepsu má 41 cm a to není zdaleka všechno. Pokud není policistka zrovna ve službě, tak na sobě tvrdě maká v posilovně. Někdy jede za den i dvoufázové tréninky a drží přísné diety, aby na soutěžích kulturistiky vyniklo její vyrýsované tělo. Dneska obráží světové soutěže a patří mezi špičku. Začátky ale byly těžké.

„Sháněla jsem informace, zkoušela různé cviky, cvičební postupy, kombinovala školu, práci a sport, do toho strava, zvažování doplňků výživy, první neúspěchy, modřiny, pot, bolesti zad, kloubů atd. Mé první závody… Pak neúspěch na dalších závodech, když jsem nedokázala načasovat formu a byla moc zavodněná, nevýrazná a nevyrýsovaná… atd.,“ píše Lenka na svých stránkách.

„A do toho práce u Policie České republiky, noční směny, kvůli nim nabouraný trénink, ranní vstávání a brzký trénink před denní službou. Přihlouplé dotazy na téma, jak jako žena mohu mít více svalů než mnozí muži? Co že to beru, že mi svaly tak narostly? Kolik že to mám přes biceps? A jak že se musí trénovat, aby se dostavil úspěch? A když říkám, že je to v pečlivé přípravě, tvrdém tréninku – mnohdy i nejen jednou denně, přísné dietě… tak nevěří…,“ svěřuje se Lenka, které by bicáky mohl závidět nejen muž.

Nic ale není zadarmo a ona nejen tvrdě trénuje, ale také drží diety. Častokrát jí jenom rýži a neochucené maso, přičemž dieta se protáhne na dlouhé měsíce. Největší oporou je jí rodina a přátelé, bez nich by to prý nešlo. Bohužel se najde i pár „haterů“, kteří Lenčin životní styl kritizují. Nejspíš jsou to ale zoufalci, co okolo fitka nikdy ani neprošli, natož aby zabrousili dovnitř a dali si pořádný trénink.

Tak snad se Lence bude i nadále dařit a zvládne skloubit služby i náročné tréninky!

Související články

Další články