Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

O téhle plus size modelce říkali, že je „tlustá kráva“: Ona všechny neskutečně setřela!

Iskra Lawrence je krásná mladá dívka. Rozhodně ne tlustá kráva!
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Iskra Lawrence je pětadvacetiletá plus size modelka, tedy baculka. Odmítá retuše a upravování svého těla grafiky a fotografy. Za svými křivkami si stojí a měla by. Proto ji vytočilo, když ji internetoví hateři začali psát k jejím fotkám, že je obézní, nebo dokonce tlustá kráva. Jak odpověděla?

Iskra se nejdřív nechala nafotit obklopená balíčky všech možných chipsů. Pak si dala na Instagram video, kde stojí pouze v tělovém spodním prádle. Je tam zpomalený záběr toho, jak si dává do pusy brambůrek a následně to labužnicky převaluje v puse a spolkne.

„Tohle je pro všechny, kterým kdy někdo řekl, že jsou tlustí,“ dopsala si k videu.

Prý se nechce nikomu zpovídat z toho, co jí a jak vypadá. Nikdy netoužila být hubená jako její kolegyně-modelky. Už v osmnácti si prý uvědomila, že své tělo nebude měnit podle trendů, ale zůstane sama sebou.

„Ano, dám si chipsy a čokoládu. Zároveň si doma vařím zdravá a lehká jídla,“ říká s tím, že nepropaguje nezdravý životní styl. Akorát nemá problémy s tím, se odměnit.

Nutno říci, že Iskra vypadá vážně božsky a kromě úžasného těla ve tvaru přesýpacích hodin má i krásný úsměv.

Související články

Další články