Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

O strachu a plastikách bez cenzury! Kateřina Kristelová v Extra Focusu vyzpovídala českou Barbie

Kateřina Kristelová a Gabriel Jiráčková si měly o čem povídat.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 108 fotografií
Další díl divácky stále populárnějšího pořadu Extra Focus už zítra spatří světlo světa. V něm opět Kateřina Kristelová (38) přivítá svého hosta a položí mu otázky na tělo. A jak je zvykem, opět to bude díl plný emocí...

Pozvání tentokrát přijala Gabriela Jiráčková, kterou mnozí znají jako českou Barbie. A co všechno na kameru prozradila? Netajila třeba to, na jakou plastickou operaci by nikdy nešla. Konkrétně měla na mysli operaci duhovky v očích do Indie, kam se prý za tímto jezdí a je zde velký riziko oslepnutí.

„Česká Barbie přišla k nám do studia po svém dalším zákroku, tentokrát šlo o lifting pomocí nití, což je u osmnáctileté dívky hodně bizarní věc, ale byla jsem překvapená jak milá Gabriela byla a jak krásná je, i když věřím, že je zatím hodně bolesti, odříkání a je otázka, zda toho někdy nebude litovat. Hodně připomíná pohádkovou postavu Nastěnky z Mrazíka, a zvědavá jsem i na její hudební kariéru, kterou plánuje.“ přiblížila Kristelová.

Extra Focusu se dále můžete těšit na kauzy z českého i zahraničního showbyznysu a dozvíte se více o hubnutí a podnikání hvězdy reality show Štiky Charlotty Štikové.

Mohlo by vás zajímat

Další články