Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

O sedmnáct let starší ženu Martina Chodúra si spletli s jeho matkou: Ostrý vzkaz

O sedmnáct let starší ženu Martina Chodúra si spletli s jeho matkou: Ostrý vzkaz
Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
vztahy
Přítelkyně Martina Chodúra (30) musela čelit nepříjemným komentářům na Facebooku. Některé ženy začaly útočit na její vyzrálý vzhled. Ivona Selníková (47) je totiž o sedmnáct let starší než její partner.

Vítěz SuperStar 2009 Martin Chodúr chtěl své přítelkyni k jejím 47. narozeninám vyznat lásku na Facebooku. Sdílel tak několik společných romantických fotografií. „Dnes slaví narozeniny moje Ivonka! Nemám slov, abych vyjádřil, jak moc ji miluji. Pokusil jsem se o to alespoň v písni Blíženci,“ napsal Chodúr.

Nekteří jsou nepřející

Romantické gesto se ale rázem proměnilo v noční můru. Jedna z fanynek si totiž nenechala svůj názor na Ivonin vzhled pro sebe. „Maminka by si mohla dát udělat víčka,“ napsala do komentářů a dodala, že její syn musí mít dostatek peněz na plastiku. To si ale Martin nenechal líbit.

Zpěvák vrátil úder

„Jaký syn? Co to povídáte? To má čtyřletý Martínek mamce něco platit? Navíc Ivonka má takto víčka přirozeně od dětství a mně se to náhodou velmi líbí! Poprosím vás o slušnost. Nevadí, že jsme na internetu. Z očí do očí byste jistě mluvila jinak,“ odpověděl rázně zpěvák.

Většina lidí se ale Ivony zastala. „Martine moc vám to oběma sluší. Někteří lidé jsou úplní hlupáci,“ napsala jedna ze sledujících.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy