Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

O sebevraždu se pokusil už v Ostravě… Fotbalový reprezentant František Rajtoral se oběsil v bytě v Turecku

+ Další 3 fotografie
Bývalý fotbalový reprezentant František Rajtoral spáchal v Turecku sebevraždu. Bylo mu 31 let. Měl mimořádné nadání, jeho kariéru ale brzdil únavový syndrom. Těžce nesl také rozchod s partnerkou Petrou. O sebevraždu se podle informací eXtra.cz pokusil již během angažmá v Ostravě.

Fotbalový reprezentant František Rajtoral spáchal v Turecku sebevraždu. Našli ho oběšeného v jeho bytě. Bylo mu 31 let. Měl mimořádné fotbalové nadání, jeho sportovní kariéru ale brzdil zákeřný únavový syndrom. Těžce nesl také rozchod s partnerkou Petrou, která dnes žije s Marcelem Gecovem.

Rajtoral odešel do Turecka, tam se ale psychických problémů zbavit nedokázal. Silně věřící kluk dělal na všechny dojem velkého smíška a pohodáře, ve skutečnosti ho ale sžíraly psychické problémy.

Spoluhráči věděli, že je velmi labilní. Když nemohl hrát kvůli zdraví, tak to těžce nesl. Moc mu fotbalově nepomohlo ani přátelství s Davidem Limberským, který nemá dobrou pověst.

Psychickými problémy ale Rajtoral trpěl již při angažmá v Ostravě. Podle spoluhráčů už tehdy uvažoval o sebevraždě a minimálně jednou se k ní odhodlal. Tehdy mu pokus o ukončení života nevyšel. Pak odešel do Plzně, kde zažil velkou sportovní slávu.

Tým okolo Pavla Horvátha šel od úspěchu k úspěchu. Famózní show předvedla Plzeň také v prestižní Lize mistrů. Tým přibrzdilo až drogové extempore Davida Bystroně a alkoholové excesy Davida Limberského. Začalo se mluvit o tom, že mnozí hráči mají problém se životosprávou a návykovými látkami. Že v Plzni není zdravé sportovní prostředí, v poslední době ukázal i případ Kopiceho a Vaňka, kteří jsou napojeni na drogového dealera.

Související články

Další články