Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

O osudu Meghan Markle a prince Harryho je jasno: Královna učinila bolestné rozhodnutí

O osudu Meghan Markle a prince Harryho je jasno: Královna učinila bolestné rozhodnutí
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
rodina
Pondělní summit o budoucím působení Meghan Markle (38) a prince Harryho (35) v královské rodině skončil. Královna Alžběta II. (93) učinila bolestné rozhodnutí a souhlasila s tím, aby její vnuk s manželkou zanechali všech povinností a žili svůj vlastní život. V oficiálním prohlášení projevila i zármutek, který tento krok doprovází.

Královna Alžběta II. v oficiálním prohlášení napsala, že její rodina vedla konstruktivní diskuzi ohledně budoucího působení Meghan Markle (38) a prince Harryho coby členů královské rodiny. I přes veškerou snahu jí, prince Charlese i prince Williama se pár rozhodl královských povinností zanechat, panovnice jim k tomu dala svolení.

Meghan a Harry prý ze svého přání zanechat královských povinností a žít si po svém neustoupili. „Dnes jsme s rodinou probírali budoucnost mého vnuka, jeho manželky a jeho syna. Já a má rodina Harryho a Meghan plně podporujeme v touze po vytvoření nového života,“ uvedla královna.

„Ačkoliv bychom byli raději, kdyby zůstali v královské rodině na plný úvazek, respektujeme a chápeme jejich přání žít více nezávislým životem. Stále budou součástí naší rodiny. Harry a Meghan jasně sdělili, že nechtějí žít z peněz z veřejného fondu,“ stojí v prohlášení.

Detaily Megxitu

Ačkoliv to nejdůležitější bylo rozhodnuto během pondělního summitu, spousta dalších rozhodnutí se ještě musí učinit. Zda tedy Harry s Meghan přijdou o tituly, jak budou v královské rodině ještě fungovat a další detaily nejsou známy.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy